بهترین ناک اوت های MMA برای سال 2021 (ویدئو) - RT Sport News

[ad_1] ما در سال 2021 از ناک اوت های تکان دهنده در UFC و جاهای دیگر ب

توسط GISOOYEKHABAR در 4 دی 1400
[ad_1]

ما در سال 2021 از ناک اوت های تکان دهنده در UFC و جاهای دیگر بیش از سهم خود سود بردیم - در واقع به حدی که انتخاب تنها 10 مورد از لیست گسترده ناک اوت های MMA تماشایی دشوار بود.

با این حال، برخی از آن‌ها متمایز هستند. یکی نشان دهنده بازگشت یک پادشاه بود، اما حریف قبلی را کمی گرفت و روی شمشیر او افتاد، دیگری یکی از محبوب ترین کهنه سربازان MMA را دید که به دست مبارزی که راه را برای نسل جدید می گذراند، افتاد و سومی دولت قبلی را به خوبی دید. و واقعا در انتقام تاکید کرد .

چندین ناک اوت خیره کننده از شکست ناراضی هستند (با عذرخواهی ویژه از سرجیو پتیس به دلیل پایان اخیر نبرد او در برابر کیودجی هوریگوچی) - اما در زیر یک نوار بسیار بالا برای سال دیگری از پایان های وحشیانه در داخل سلول وجود دارد.

داستین پویر در مقابل کانر مک گرگور دوم - UFC 257، 24 ژانویه

بازی برگشت که هفت سال در حال آماده سازی بود، حداقل از نظر کانر مک گرگور نباید به این شکل پیش می رفت. پس از اینکه قبلاً به وعده خود مبنی بر "پرتاب" سر داستین پویریر خود از روی بوم در طی صعودش به شهاب سنگ از طریق رتبه بندی در رده سبک وزن در سال 2014 عمل کرد، در سال 2021 همه چیز متفاوت بود.

مک گرگور که تا حد زیادی بزرگترین ستاره این ورزش است، چهره ای بسیار متفاوت از درخشش وقیحانه ای که در نزاع های قبلی با افرادی مانند حبیب نورماگومدوف و دیگران تجسم کرده بود، حک کرد و علناً گفت که نبرد کمی بیش از 60 ثانیه قبل از آن خواهد بود. روز بحث برانگیز حقوق و دستمزد. مقابل اسطوره بوکس مانی پاکیائو

با این حال، واقعیت به سختی و به سرعت اتفاق می‌افتد، و در این مثال خاص، به شکل موجی مهیب توسط یک بومی لوئیزیانا علیه ایرلندی، که به نظر می‌رسید از تهاجم خالص حریفش قبل از بیرون راندن سرد شده بود، او را برای مدت کوتاهی در وسط به پایان رساند. دور دوم . . بازی برگشت چند ماه بعد هم بهتر از این نبود. در واقع خیلی بدتر بود. حتی Mystic Mac هم نمی توانست این را پیش بینی کند.

Corey Sandhagen vs Frankie Edgar - UFC Fight Night 184، 6 فوریه

در طول سال‌ها، MMA به ما بیش از چند لحظه "تغییر گارد" داده است و تکرار سال 2021 به شکل ناک اوت باشکوه کوری ساندهاگن با زانوی پرنده فرانکی ادگار کهنه‌کار جنگی و قهرمان سابق سبک وزن UFC رخ داد.

پایان نبرد به دو دلیل قابل توجه بود: عظمت تکنیک استفاده شده توسط Sandhagen و اینکه دقیقاً علیه چه کسی اجرا شد. ادگار، سخت به عنوان یک استیک از نیوجرسی، در طول زندگی حرفه‌ای خود شهرتی ایجاد کرده بود که تکمیل آن تقریباً غیرممکن بود (فقط از گری مینارد در مورد آن بپرسید).

برایان اورتگا در نهایت اولین نفری بود که در سال 2018 این کار را انجام داد، قبل از اینکه زامبی کره ای همین کار را انجام دهد - اما هیچ کس به اندازه ناک اوت ساندهاگن با طبل هایلایت تماشایی نبود.

دریک لوئیس در مقابل کورتیس بلیدز - UFC Fight Night 185، 20 فوریه

شایسته است که مردی که اخیراً به عنوان پادشاه ناک اوت تمام دوران در UFC تاجگذاری کرده است در این لیست باشد. تعداد کمی از مردان در این سیاره دارای همان قدرت ناک اوت در مشت "جانور سیاه" دریک لوئیس هستند و تقریباً هیچ یک از آنها به اندازه مرد نیواورلئان دوست ندارند از آن استفاده کنند.

با این حال، بعد از اینکه لوئیس قبلاً در برابر مبارزان سطح بالا سرسختی نشان داده بود، بلیدز بزرگترین طرفدار شرط بندی بود که اوایل سال جاری وارد نبرد آنها شد - و هیچ چیز بهتری در این تجسم چارچوب سنگین وزن UFC وجود ندارد. آماده برای خفه کردن مرد بدون شک لوئیس است. استحکام - قدرت.

با این حال، هر راند روی پای خود شروع می‌شد، و در راند دوم بلیدز بهای گزافی را برای تلاش ناشیانه‌ای برای کاهش مسافت در حالی که با سر به سر می‌رفت به سمت یک آپرکات راست رعد و برق از لوئیس پرداخت، و همین کافی بود تا او را زمین بزند. لوئیس شاهکار خود را در آخر هفته گذشته در برابر کریس داوکائوس تکرار کرد - همانطور که اوایل امسال در برابر مرد بدبختی که سعی کرد به ماشین او نفوذ کند، انجام داد، اگرچه مطمئن نیستیم که یکی از آنها در کارنامه او کاملاً رعایت شده باشد.

رز نامایوناس مقابل ویلی ژانگ - UFC 261، 24 آوریل

مبارزان زیادی وجود ندارند که آمادگی بهتری برای شکستن شانس رز ناماجوناس 'Thug' داشته باشند. پس از پیروزی بزرگ و ناراحت کننده او در مقابل جوانا جژیکزیک شکست ناپذیر در آن زمان در پایان سال 2017، تنها شش ماه بعد از او خواسته شد که همه چیز را دوباره انجام دهد. و او انجام داد.

سپس انتقام جسیکا آندراده، تنها زنی بود که در پنج سال گذشته او را شکست داد - همه اینها قبل از بزرگترین مصیبت او تا کنون: ژانگ ویلی از چین، برنده 21 نبرد متوالی.

یک بار دیگر، "Thug Rose" یک خارجی سرسخت بود و یک بار دیگر شرط‌بندی‌های ورزشی وگاس را مسخره کرد و قهرمان چینی را با یک ضربه بالا لغزنده در یکی از اولین تعویض‌ها در دور ابتدایی زمین زد - قبل از اینکه ماه گذشته در مسابقه برگشت آنها موفق شود. ، همانطور که با تصمیم جداگانه برنده شد. بیایید بگوییم یک احمق دوباره به رز ناماجوناس شک خواهد کرد.

کامارو عثمان مقابل خورخه ماسویدال دوم - UFC 261، 24 آوریل

به ندرت پیش می آید که یک مدعی بازنده پس از شکست بزرگ در دور اول، عنوان دیگری کسب کند، اما این به خورخه ماسویدال، ستاره UFC پس از شکست توسط قهرمان سبک وزن در اولین مسابقه خود داده شد.

ماجرا از این قرار بود که ماسویدال که تا به حال یک برد غالب در برابر بن اسکرن، دارن تیل و نیت دیاز داشت، زمانی که عثمان را جایگزین گیلبرت برنز کرد، فرصت کافی برای آماده سازی نداشت و اگر او می توانست می توانست همه چیز را متفاوت کند. یک اردوی آموزشی کامل قبل از اینکه یک بار دیگر با کابوس نیجریه درگیر شود.

خب معلوم شد که اینطور نیست. عثمان، جدیدترین در صف مبارزان مسلط که پیشرفت های عظیمی را در دستان خود نشان می دهد، قدرت تازه یافته خود را در حالی که ماسویدال را در اوایل راند دوم به یک اورهند کوبنده هدایت می کرد، نشان داد و در حین انجام این کار، ابری از عرق را در هوا منفجر کرد.

این بار نه عذرخواهی بود و نه بعد از شواهد موجود در سلول در آوریل گذشته.

جیری پروهازکا در مقابل دومینیک ریس - UFC Vegas 25، 1 مه

اگر هنوز نام آن را نمی دانید، به زودی آن را یاد خواهید گرفت. کیک بوکسور چک پروهازکا یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های در حال ظهور در بخش سبک وزن UFC است، پس از اینکه جان جونز عنوان خود را واگذار کرد تا (در نهایت) به دسته سنگین‌وزن صعود کند، همچنان در تلاش است و نشان داد که دقیقاً چه کاری می‌تواند با شاید بهترین ناک اوت UFC انجام دهد. 2021. دومینیک ریس - مردی که بسیاری از مردم فکر می کردند ممکن است با تصمیمی علیه جونز در سال قبل برنده شود.

پروچازکا یکی از آن مبارزانی است که در هرج و مرج آرامش می یابد و هر ترفندی را در کتاب علیه ریس، ستاره سابق دانشگاهی فوتبال آمریکا، که بسیاری در غیاب جونز به عنوان تهدیدی مشروع برای این عنوان معرفی کرده بودند، انداخت.

اما با یک چرخش آرنج خود، پروچازکا صدای ریس را به او پیوند زد و ستاره نوظهور 28-3-1 آماده است تا در سال 2022 بخش 205 پوندی UFC را تصاحب کند.

ادسون باربوسا در مقابل شین بورگوس - UFC 262، 16 مه

این یکی از عجیب ترین ناک اوت های امسال یا هر سال دیگری است. چیزی که در این مورد غیرمعمول نیست این است که Barbosa، یکی از ویژگی‌های معمولی در این نوع فهرست، نویسنده این است - حتی بیشتر از این که این اتفاق افتاد.

این بازیکن برزیلی تا کنون با یکی دو نفر تماس گرفت، اما پس از سه ثانیه، چهره پوکر بورگوس با او مخالفت کرد و پس از اینکه پاهایش از پیروی از دستورالعمل ها خودداری کردند، به قفس برگشت.

باربوسا دنبال کرد، و خوب، بقیه را می دانید.

کریس بارنت در مقابل یان ویلانته - UFC 268، 6 نوامبر

مردانی با این جثه مجبور نیستند به آن سمت حرکت کنند، اما اکثر مردان توانایی های منحصر به فرد کریس بارنت را ندارند، مردی که دو نام مستعار: "پسر جانور" و "خرس بغل".

انصافا هر دو مناسب هستند. بارنت که پس از چرخش برخی از مهارت‌های شگفت‌انگیزترش در قفس در توئیتر، تبدیل به یک هیجان آنلاین در فضای مجازی شد، به UFC دعوت شد تا ببیند آیا می‌تواند پایان‌های چشم‌نواز خود را تکرار کند یا بهتر است آن‌ها را در برنامه‌های منطقه‌ای بر علیه خود رها کند. ضعیف تر مخالفان

ویلانته آرزو می کند که ای کاش این تماس تلفنی برقرار نمی شد. بارنت هر ذره مهارت غیرمعمولی را که برای ماه‌ها در انجمن‌های رزمی مورد بحث قرار گرفته بود، نشان داد، و با لگد زدن به چرخی که فلاش را به ویلانته متصل می‌کرد و او را روی تشک می‌خواباند، زد. چند ضربه بعدی به زمین بعداً و همه چیز تمام شد و سنگین وزن UFC یک مبارز جدید برای تماشا دارد.

Medhi Dakaev v. Makkasharip Zainukov - EFC 43، 10 دسامبر

نبرد اخیر خبیب نورماگومدوف برای عنوان Eagle FC یکی از دراماتیک‌ترین پایان‌های اخیر در این مسابقه را نشان داد، زمانی که مبارز روسی داکایف حریف خود را با چیزی که حداقل برای چشم ما اولین پرش به چپ در تاریخ است، به زمین می‌اندازد. سطح MMA

مطمئناً، ما قبلاً تکنیک های دیدنی را در قفس دیده بودیم، اما چند مورد از آنها در هوا اتفاق افتاده است؟

ما فقط می توانیم تصور کنیم که نورماگومدوف، که با علاقه از سلول تماشا می کند، بیشتر از آنچه که می بیند، خوشش آمده است.

روبرتو سولیدیک علیه ممد خالدوف - KSW 65، 18 دسامبر

موردانتظارترین نبردی که MMA اروپا در سال جاری یا بیشتر سال های دیگر در این زمینه دیده است، مطمئناً ناامید کننده نیست. بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسید، اما بسیاری از طرفداران مبارزات تایید خواهند کرد که روبرتو سولدیچ کروات بهترین مبارزی است که در حال حاضر در UFC حضور ندارد و کار او مقابل اسطوره MMA اروپا، خالدوف در آخر هفته گذشته دقیقاً دلیل آن را نشان داد.

نبردی که شامل قهرمان سبک وزن KSW (Soldic) در برابر پادشاه میان‌وزن خود (خالدوف) می‌شد، بسیار مورد انتظار آشنایان قرار گرفت - و زمانی که فرا رسید، مطمئناً کسی را ناامید نکرد.

سولدیک به همان اندازه که در هنرهای رزمی مختلط امروزی مهاجمی تهاجمی است، با قلاب چپش که به عنوان یک اسلحه ضربه‌گیر شناخته می‌شود - و زمانی که چانه خالدوف را در دور دوم بست، حمله به نبرد خاتمه یافت. که بسیار عالی بود. نبرد سرگرم کننده

این اولین بار از سال 2004 بود که خالدوف کهنه کار 45 مسابقه را با ضربات تمام کرد، اما تعداد کمی از مردان این نوع دینامیت را در دست دارند.

بیشتر بخوانید: بزرگترین نبردهای UFC در سال 2022 (ویدئو)


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir