گوگل در پیش بینی ترافیک بسیار خوب عمل کرده است – در اینجا چگونه است

به تازگی هنگامی که من از بروکلین در حال رانندگی بودم ، Google Maps به من هشدار داد که در بزرگراه ترافیک وجود دارد و مسیری سریعتر از شهر پیدا کرده است.

صدای رباتیک که در اتومبیل من روی بلندگوها پخش می شد ، مرا راهنمایی می کرد تا به جای اینکه در بزرگراه بروم ، جاده های سطحی را طی کنم ، که معمولاً سریعترین راه است.

اما گوگل به نوعی می دانست که در بزرگراه یک ترافیک وجود دارد.

در حالی که در جاده جلوی خیابان رانندگی می کردم ، نگاهی بین شهری را نگاه کردم. در حالت ایستاده بود. رانندگان سرخورده از تعجب دیدن و غافلگیرانه به نظر می رسند. نقشه ترافیک آنلاین

چند مایل بعد ، Google به من راهنمایی کرد تا در بزرگراه برگردم ، درست همان جایی که وسایل نقلیه ساختمانی که ترافیک را نگه می داشتند ، جاده را مسدود می کردند. درست بعد از آن ، ترافیک کمرنگ شد و من سرعت عادی رانندگی کردم.

من نمی توانم کمکی کنم اما کمی احساس رضایت و احساس رضایت می کنم ، زیرا من به نوعی اطلاعات خودی را در اختیار دیگران قرار داده ام که به من اجازه نمی دهند خط را کاهش دهم.

Google Maps به لطف همه ما قادر است این کار را انجام دهد. صدها میلیون نفر در سراسر جهان داده های زمان واقعی را که از آن برای تجزیه و تحلیل ترافیک و شرایط جاده استفاده می کند به Google می دهند.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است: تمام آیفون هایی که دارای Google Maps هستند و تلفن های Android که دارای سرویس های مکانی هستند روشن شده اند ، بخش های ناشناس اطلاعات را به Google ارسال می کنند. این امر به شرکت اجازه می دهد تا در هر زمان معین تعداد کل اتومبیل ها و سرعت آنها را در جاده ها تجزیه و تحلیل کند.

سایر برنامه های معروف نقشه برداری GPS ، مانند Apple Maps ، Waze ، نقشه های HERE نوکیا و Mapquest ، همه اطلاعات ترافیک را ارائه می دهند ، اما مزیتی که گوگل دارد تعداد بسیار زیاد افرادی که از آن استفاده می کنند و میزان داده های آن است.