٭٭٭ هیچ مردی پیاده روی به تنهایی رسمی وابسته به موضوع ٭٭٭ (یک.k.یک. من نباید به خواب رفته اند در آن)

Bonjour!

لطفا به من اجازه می دهد تا دوباره خودم را معرفی کنم. من قبلا در این فروم برای بخشی بهتر از دهه گذشته و چه بزرگ آن زمان بوده است: من خیلی چیزها یاد گرفتم (که من آرزو می کنم من می توانم از یاد بردن!); من شده است با الهام و متعجب من خندید و من گریه ام (نه واقعا… شاید یک بار). من هم ساخته شده برخی از دوستان برخی از آنها را از گام گذاشتن در این سفر با من: Kevin (پارکر) خواهد شد کمک به ما با طراحی; الیوت (bows1) با رسانه های ما و درک (dieworkwear) با وبلاگ ما. نیز وجود خواهد داشت یک میزبان از نویسندگان با استعداد که شما مطمئنا تشخیص از StyleForum.

هیچ مردی پیاده روی به تنهایی قرض نام خود را از یک همفری بوگارت خط و یک سایت با یک نقطه نظر است. آن را در یک فضای آنلاین است که ویترین سازندگان و محصولات است که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما. ما می خواهیم به ارائه یک انتخاب بزرگ به دنبال محصولات – آنهایی که صادقانه در طراحی خود را و خود را از گاه به گاه و رسمی – همه در یک مکان. در نه ماه گذشته ما scoured در سراسر جهان به تعریف مجموعه ما است. ما چند سفر به ایتالیا و فرانسه و ژاپن و انگلستان; بازدید کارگاه استودیو طراحی و تجارت را نشان می دهد; و ملاقات بارهای با استعداد و پرشور مردم است.

ما سایت و فروشگاه باز خواهد شد در ماه سپتامبر و ما را در ارائه یک انتخاب مجموعه ای از لباس و کفش و لوازم جانبی. ما نمی خواهیم به یک آنلاین فروشگاه با صدها نفر از مارک ها و نه ما می خواهیم به ارائه تنها لوکس قرار دادی محصولات به یک خوشحال ، ما می دانیم که هر آیتم در فروشگاه و هر انتخاب شد به یک دلیل. در واقع بسیاری از آنها به خصوص راه اندازی شده توسط ما – ما در انتخاب سبک و مواد و جزئیات و اجازه دهید هر یک ساز خود را به انجام سحر و جادو. از منحصر به فرد سری از لباس های ساخته شده برای ما یک ناپلی قرار دادی خیاط به دقت انتخاب شده از خط کفش از مورد علاقه ما مجارستانی کفاش ما ارائه ما نشان دهنده سلیقه و نقطه نظر.

به عنوان یک دیرین SFer منطقی آن است که به من برای گسترش یک دعوت ویژه به این جامعه ، اگر شما به www.nomanwalksalone.com شما می توانید ثبت نام برای تبدیل شدن به بخشی از بنیانگذاران ما دایره که حمل مزایای این سایت متعلق به فقط برای کسانی که ثبت نام قبل از ما سپتامبر راه اندازی. نیز وجود دارد یک سورپرایز زیبا هنگامی که شما ثبت نام …

ما می خواهید بازدید کنندگان ما به احساس در خانه در سایت ما و ما به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود. پس لطفا احساس رایگان به من در هر زمان و یا ایمیل من به طور مستقیم در [email protected] با هر گونه سوال و پیشنهادات.

در طول چند هفته آینده ما می تواند به شما یک طعم و مزه از سازندگان و محصولات ما حمل با ارسال عکس در اینجا و یا در وبلاگ Tumblr و Facebook pages. پس ما را دنبال کنید بیش از حد وجود دارد و به گسترش این کلمه را به دوستان همفکر.

گرگ Lellouche (gdl203)
مدیر عامل شرکت, رئیس, Sr, مدیر, Grand Pubaاصلی مرد

PS: بله وجود خواهد داشت StyleForum کد تخفیف :nodding:

tl;dr : ما در حال باز کردن یک فروشگاه آنلاین جدید برای مردان به زودی. این خوب خواهد بود. ثبت نام در حال حاضر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>