ویزای شینگن آلمان در سال 2021 + لیست مدارک و هزینه ها

در سایت nilgamsafar با توجه به توافق‌نامه سال ۱۹۸۵ شهروندان کشورهای عضو شینگن و همچنین افرادی که اقامت این کشورها را دارند می‌توانند بدون داشتن ویزا در کل قلمروی شینگن تردد کنند. از طرف دیگر، شهروندان کشورهای خارج از حوزه شینگن نیز با داشتن ویزای شینگن مجاز به تردد در کل منطقه خواهند بود. یکی از کشورهای عضو شینگن که اتفاقا جزو چند کشور پیشرو در ایجاد منطقه شینگن بوده آلمان است. بنابراین داشتن ویزای شینگن برای ورود به آلمان لازم است. البته شهروندان برخی کشورها می‌توانند برای اهداف توریستی یا انجام بیزنس بدون داشتن ویزا وارد خاک آلمان شوند. اما شهروندان ایرانی با هر هدفی که بخواهند وارد آلمان شوند باید ویزای شینگن آلمان را داشته باشند.

انوع ویزای شینگن آلمان

بسته به هدف شما از سفر به آلمان ویزاهای متفاوتی وجود دارد که می‌توانید برای گرفتن آن‌ها اقدام کنید. ممکن است قصد شما از سفر به آلمان تفریح و گردش باشد یا بخواهید برای کار و تحصیل به این کشور سفر کنید. نوع ویزایی که برای هر یک از این اهداف وجود دارد متفاوت بوده و نوع درخواست شخص متقاضی ویزا نیز بر همین اساس تعیین خواهد شد. براساس آمار سال ۲۰۱۷ وب‌سایت schengenvisainfo ، کشور آلمان از مجموع ۲٫۰۴۹٫۰۵۵ درخواست ویزا، با ۱٫۸۵۷٫۷۷۰ آن‌ها موافقت کرده است. این بدین معنی است که نرخ ریجکت ویزای این کشور محبوب اروپایی چیزی در حدود ۷٫۶۳ درصد بوده است. با این وجود، قصد شما از سفر به آلمان هر چه که باشد (گردش، تحصیل، بیزینس، اقامت و زندگی) نیاز به یکی از انواع مختلف ویزای شینگن این کشور خواهید داشت که در ادامه به معرفی هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

اخذ ویزای شینگن آلمان تضمینی

شرایط گرفتن ویزای کشور آلمان در سایت tinytourist به صورت تضمینی، می بایست به طور دقیق رعایت شود. در این راستا متقاضی می بایست معیارهای لازم را در نظر بگیرد. در صورتی که قصد اخذ ویزا شینگن آلمان به صورت تضمینی دارید نیاز است در ابتدا مدارک لازم را تهیه کنید.

سپس نوبت به بررسی شرایط سنی متقاضی است. دقت کنید که اگر فرد کمتر از ۳۰ سال داشته باشد و سابقه سفر اروپایی نداشته باشد شاید کمی با سخت گیری همراه باشد. در صورت ارائه سابقه سفر از سوی متقاضی مسیر هموارتر می شود.

نیاز است که قصد شما از سفر مشخص باشد. سوابق شما درست و قابل اطمینان باشد.

نیاز است که ویزاهای یکپارچه گذشته و دارای اعتبار شما ضمیمه پرونده شود. وضعیت اقتصادی شما در کشور مبدا اهمیت زیادی دارد.

مراحل اجازه نامه کشور آلمان به نام شینگن و تضمینی به این صورت است که:

در ابتدا باید شرایط وقت سفارت را در نظر بگیرید. تعیین وقت سفارت گاه پیش از تکمیل فرم های مربوطه می بایست صورت بگیرد.

دقت کنید که پس از تعیین وقت سفارت نیاز است مدارک متقاضی توسط کارشناسان خبره بررسی شود و تایید نهایی صورت بگیرد.

فرم های مربوطه تکمیل و بازبینی می شود.

مدارک پس از ترجمه مجدداً نیاز به بررسی و رفع نواقص دارند. گاه ترجمه به اشتباه صورت گرفته است.

سپس نوبت به ارسال مدارک متقاضی به سفارت آلمان است. بهتر است این کار توسط کارشناسان اجرایی خبره صورت بگیرد

شخص می بایست برای انجام انگشت نگاری آماده باشد. این بخش اهمیت زیادی دارد.

دقت کنید که درخواست ویزا می بایست حداقل ۱۵ روز پیش از شروع تاریخ سفر باشد. گاه کنسولگری از شما مدارک بیشتری می خواهد و زمان بیشتری نیاز است بنابراین طول دوره ۳۰ الی ۶۰ روز پیش از زمان برای اپلای کردن نیاز است.

در بهترین شرایط برای گرفتن ویزا شینگن آلمان تضمینی، باید سه ماه قبل از زمان سفر برای تنظیم و ارسال مدارک اقدام صورت بگیرد.

سایت visametric  میگه که قبل از ثبت نام:

تمام مدارک لازم برای درخواستتان را جمع آوری کنید. اطلاعات بیشتر برای مدارک موردنیاز را دراینجا میتوانید پیدا کنید.

پرداخت هزینه ثبت نام جهت درخواست ویزای شنگن.

وقت ملاقاتتان را آنلاین درخواست دهید. لطفا اینجارا کلیک کنید.

برای دیدن وقت خود یا کنسل کردن آن ، یا پرکردن فرم پشتیبانی ، لطفا اینجارا کلیک کنید.

درتاریخ قرار ملاقات به شعبه ویزامتریک مراجعه کنید. برای اطلاعات مربوط به ساعات کاری و آدرس شعبات اینجاراکلیک کنید.

ی مراحل درخواست:

تایید مدارک و انگشت نگاری درشعبه ویزامتریک انجام میگیرد. مدارک از آنجا به سفارت فرستاده میشود. اطلاعات بیشتر درمورد انگشت نگاری را در اینجا پیداکنید.

فراموش نکنید از سرویسههای ما هم میتوانید استفاده کنید. دراینجا شما میتوانید خدمات اضافی مارا که درشعبه ارائه میگردد را مرورکنید.

بعداز ارائه مدارک:

شما میتوانید درخواستتان را در وبسایت چک کنید، لطفا اینجارا کلیک کنید.

وقتی که مراحل به پایان رسید، میتوانید پاسپورتتان را با ارائه کارت شناسائی دریافت کنید.چنانچه درخواست دارید تا پاسپورتتان با پست برای شما ارسال گردد، لطفا اینجارا کلیک کنید.

ویزای شنگن اجازه سفر در محدوده شنگن را تا 90 روز میدهد. طبق قوانین ویزای شنگن، شما از کشوری تقاضای شنگن میکنید که سفر اول شما خواهد بود یا بیشترین اقامت را در این کشور خواهیدداشت. چنانچه مقصد اصلی حوزه دیگری از شنگن میباشد باید مدارک خودرا به آن حوزه ارائه دهید.

در سایت visa724 مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای آلمان

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای آلمان:

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزای آلمان (سرپرست و همراهان)

ج) مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزا

د) مدارک مالی و ملکی جهت درخواست ویزا

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزای آلمان: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه تهیه نموده و به کارشناسان موسسه تحویل دهید. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:

– در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.

– دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 

– کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.

– مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

– قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای آلمان، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

در سایت hamimohajer ویزای تضمینی شینگن

اگر شما جز علاقمندان سفر به اروپا و خصوصا منطقه ی شینگن هستید؛ خبر خوشی برایتان داریم. اخذ ویزای شینگن 2021 به سادگی و سهولت امکان پذیر است. ویزای تضمینی شینگن حتی برای کسی که حساب بانکی خالی دارد یا شغلی ندارد؛ نیز امکان پذیر است.

حتی اگر ویزای شما ریجکت شده باشد؛ اخذ ویزای تضمینی با ریجکتی نیز با حامی مهاجر میسر خواهد بود. ویزای شینگن تضمینی برای ریجکتی ها، پاسخ حامی مهاجر به دوستانی است که اقدام به اخذ ویزای تضمینی شینگن کرده اند؛ اما در مسیر خود با ریجکتی مواجه شده اند. در این مقاله سعی داریم صفر تا صد اخذ ویزای تضمینی شینگن را برای شماهمراهان شرح دهیم

برای آنکه کشورهای حوزه ی شینگن را بهتر بشناسید قصد داریم آن ها را معرفی کنیم. و به بررسی ویزای شینگن از بعضی از کشورهای نام برده، میپردازیم و سپس به تحلیل ویزای تضمینی با ریجکتی بیشتر و ویزای تضمینی با ریجکتی کمتر، در هرکدام از این کشورها خواهیم پرداخت. ودر آخر قیمت و هزینه ی ویزای شینگن تضمینی را به شما عزیزان اعلام خواهیم کرد.

 اما کشورهای عضو شینگن کدام کشور ها هستند؟ کشورهای حوزه ی شینگن شامل: بیست و شش کشور جمهوری چک، فرانسه، هلند، ایسلند، ایتالیا، اسلواکی، لوکزامبورگ، بلژیک، لهستان، استونی، آلمان، مجارستان، لاتویا، لیختن اشتاین، لیتوانی، مالتا، نروژ، پرتقال، دانمارک، فنلاند، اسلوونی، اسپانیا، یونان، سوئد، سوییس، اتریش میشوند. اما نباید کشور های عضو شینگن را با کشورهای عضو اتحادیه اروپا اشتباه گرفت.

در سایت visagardi با اخذ ویزای آلمان می توانید سفر خود را به این کشور دیدنی و زیبا آغاز کنید. در این مطلب درباره ویزای آلمان با دعوتنامه ، چگونگی اخذ آن و جاذبه های دیدنی این کشور خواهید خواند. برای این که اطلاعات کاملی درباره  ویزای نوریستی آلمان کسب کنید کافی است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

آلمان یکی از ابر قدرت های جهان و کشورهای پیشرفته اروپایی است. آرزوی خیلی از مردم جهان است که بتوانند از این کشور صنعتی و در عین حال زیبا دیدن کنند و یا در این کشور زندگی کنند.در این حالت مردم دو دسته می شوند که یک دسته از آن ها قصد مهاجرت دارند و دسته دیگر تنها می خواهند از این کشور دیدن کنند.