همه چیز در مورد ردیاب خودرو (ردیاب ماشین) – عصر آی تی

مصرف ماهانه شارژ مورد نیاز سیمکارت چقدر هست؟ معمولا برای امنیت خودروی شخصی و یا کنترل ناوگان حمل و نقل مراکز دولتی یا خصوصی از ردیاب های قابل نصب و دارای سیم کشی استفاده میشود به این منظور که نیازی به جابجایی و شارژ مداوم نداشته باشند و از ردیاب قابل حمل و یا ردیاب مگنتی برای کنترل اشخاص و یا خودروهایی که در مقاطع مختلف و کوتاه مدت نیاز به ردیابی دارند استفاده میشود. گیرنده جی پی است برای تعییر موقعیت نیاز به اتصال به ۳ ماهواره دارد هر چقدر تعداد ماهواره های بیشتر برای اتصال پیدا کند مکان یابی دقیق تری انجام میشود.البته ردیاب های امروزی میتوانند با اتصال به آنتن های BTS موبایل و یا وای فای های روشن در محیط هم تا حدودی مکان را تشخیص بدهند و با ترکیب کردن همه این موارد با هم سرعت تشخیص محل را افزایش می دهند. چه کسانی به ردیاب خودرو نیاز دارند؟ برخی از این دزدگیر ها اپلیکیشن موبایل هم دارند که می توانند از طریق نوتیفیکیشن به شما سرقت خودرو را اطلاع دهند. به شما هم توصیه میکنیم قبل از خرید ردیاب خودرو رادار، ابتدا آن را با دیگر جی پی اس ها مقایسه کنید و بعد گزینه برتر را انتخاب کنید.

جی پی اس ارزانقیمت فندکی IR140 دارای قابلیت شنود با وضوح و کیفیت بسیار بالایی است. همانند دیگر محصولات ایران رهیاب، جی پی اس دیاگی IR140 دارای گارانتی تعویض و تأمین قطعات است. ردیاب خودرو یک دستگاه الکترونیکی است که با دریافت سیگنالهای ماهوارههای جی پی اس (GPS) موقعیت خود را بصورت طول وعرض جغرافیایی محاسبه می کند دستگاههای ردیاب خودرو به دو دسته کلی ردیاب خودرو آنلاین(online) و ردیاب خودرو آفلاین (offline) تقسیم بندی می شوند که امروزه بیشتر نوع آنلاین آن رایج می باشد. در اجرای این طرح برای تعین موقعیت خودرو از سیستم جی پی اس استفاده کردند که موقعیت خودرو را از ماهواره های جی پی اس دریافت کرده و توسط شبکه موبایل به مرکز کمک رسانی ارسال میکرد. بررسی آنتنهای داخلی و خارجی، به شما در زمان خرید ردیاب خودرو کمک شایانی میکند. برخی از شرکتها برای ایجاد جذابیت در پنل ردیابی، گزینههای غیر مرتبط با سخت افزار ردیاب قرار داده اند.

با استفاده از ردیاب IR140، اگر پیامک درخواست کمک را ارسال کنید، میکروفن قرار دادهشده در محصول با دقت بسیار بالایی به ضبط و ارسال صحبتهای فرد یا افراد درون خودرو میکند و تمام فرایند مذکور بدون ایجاد هرگونه صدا یا چراغ هشدار بر روی محصول انجام میشود. به کمک این منبع تغذیه در صورت قطع اتصال از فندکی خودرو همچنان تا چند ساعت امکان ردیابی را برای مالک فراهم میکند. بطور مثال اگر شما آنرا روی یک ساعت تنظیم کنید ردیاب هر یک ساعت یکبار موقعیت خودرو را در سامانه ذخیره میکند. همچنین افرادی که در پایانههای اتوبوسرانی کار میکنند میتوانند با کمک ردیاب خودرو موقعیت هر یک از اتوبوسها را بدانند و بتوانند برنامه دقیقی برای رفتوآمد اتوبوسها تنظیم کنند. همچنین دکمه درخواست کمک اضطراری یا S.O.S این محصول علاوه بر پشتیبانی از ارسال پیامک، قابلیت تماس نیز دارد. سابقه کاری شرکت، خدمات پس از فروش، پشتیبانی و گارانتی ردیاب را چک کنید، شرکتی که رضایت مشتری بالاتری داشته باشد حتما خدمات پس از فروش بهتری دارد.

مدتزمان گارانتی در نظر گرفتهشده برای این محصول 12 ماه (یک سال) بوده و شامل پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش 5 ساله است. سایت دیجی کالا با سابقه خوبی که طی این سال ها از فروش اجناس با قیمت مناسب کسب کرده است، اعتماد مشتریان را بالا برده و روز به روز افزایش تنوع محصولاتش افراد بیشتری را به خرید اینترنتی ترغیب می کند. برخی از تولید کنندهها و فروشندههای ردیاب هزینهها را به صورت ماهیانه دریافت میکنند، اما از شما میخواهند که به مدت سه سال یا بیشتر با آنها قرارداد ببندید و در صورت لغو قرارداد جریمه خواهید شد. این ردیابها به گونهای طراحی شدهاند که با تلفن همراه نیز کار میکنند، اما به اندازه دو ردیاب خودروی قبلی کارآمد نیستند. پنل به زبان انگلیسی و فارسی طراحی شده و قابلیت تمامی تنظیمات دستگاه رابر روی خود دارد و شما به سادگی میتوانید توسط پنل خود تنظیمات دستگاه را انجام و این امکان فراهم است تا تعداد نامحدود دستگاه های ردیابی خودرو وشخصی را روی آن اضافه کنید و تمامی دستگاه های ردیاب خود را در یک پنل داشته باشید و این پنل با ارائه ۴ نوع نقشه از کل جهان و امکاناتی که در خود دارد این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید به سادگی دستگاه جی.پی.اس(ردیاب) خود را به وسیله تلفن همراه کامپیوتر و تبلت بر روی نقشه دنبال کنید و گزارش کاملی از کارکرد گذشته دستگاه داشته باشید.

ردیاب فندکی IR140 بهراحتی میتواند تمامی نگرانی و دغدغههای امنیتی را برطرف کند. ردیاب خودرو برای هر کسی که ماشین یا موتور (وسیله نقلیه) دارد میتواند مفید باشد. این ردیاب میتواند هر ۵ ثانیه یکبار موقعیت ماشین را ارسال کند. موقعیت مکانی توسط جی پی اس دریافت می شود و توسط سیم کارت برای صاحب خودرو فرستاده می شود. جی پی اس مسیر یاب : این جی پی اس ها دارای یک مانیتور میباشند که نقشه خیابان ها و راههای اصلی و فرعی یک کشور در آن ذخیره شده است که موقعیت فعلی خودرو یا شخص را بر روی نقشه نشان میدهد. دستگاه مسیریاب همچون یک همراه همیشگی می تواند شما را با تمامی جاده ها، خیابان ها و حتی کوچه پس کوچه ها آشنا کند، طوری که برای رفتن به هرجا کمترین زمان ممکن را صرف کنید. ردیاب هوشمند خودرو اتوست به همراه یک دزدگیر بوده که قابل کنترل با برنامه اختصاصی دستگاه ردیاب اتوست و دزدگیر اتوست که قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی های موبایل بوده را داشته و توسط این برنامه که کاملا هماهنگ با دستگاه ردیاب و دزدگیر بوده، شما دسترسی کامل به امکانات ردیاب ماشین خود را داشته و می توانید اطلاعاتی که از خودرو دریافت شده را مشاهده نمایید.