هزینه چاپ کتاب

چاپ کتاب شاخص پرفروش ترین کتابفروشی ها ، بر اساس تعداد کتاب ها ، نشان می دهد که پنج روز پس از بهار 1400 عنوان کتاب ، استقبال دوستداران کتاب در این شهر ، در پایان روز پنجم رقابت 9 بر یک با تهران را به ثبت رسانده است. .
برتری کتابفروشی های شهر در فروش بهاره / تهران تنها یک نماینده در لیست پرفروش ترین ها دارد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران IB (چاپ کتاب) ، پس از پنج روز از دوره هفدهم برنامه های فصلی دانلود کتاب کامپیوتر زبان اصلی یا بهاری کتاب از سال 1400 ، فروش 12 میلیارد و 266 میلیون و 283 هزار و 843 جلد به ثبت رسیده است.

این پروژه شامل 884 کتابفروش شامل 678 کتابفروش شهری آموزش مقاله نویسی و 133 کتابفروش در تهران است. از کل کتابفروشی های عضویت ، 848 کتابفروش به فروش رسید.

رتبه بندی آماری بهاری از سال 1400 نشان می دهد که پرفروش ترین کتابفروشی ها بر اساس تعداد کتاب ، رقابت اصلی بین سه کتابفروشی کوم ، فرازمند رشت و تهران است. در این نمودار ماهانه ، این تنها کتابفروشی در پایتخت است. خطوط بعدی این فهرست در کتابفروشی های شهر پاتوق کتاب پاتوق ، پاتوق کتاب اراک ، کلبه کتاب جهرم ، شهر کتاب اصفهان ، شهر کتاب کرمانشاه ، شهر کتاب مشهد و اراک طلایی است.

رتبه بندی بعدی بهار کتاب 1400 نشان می دهد که کتابفروشی های چاپ کتاب استان تهران با 133 کتابفروش در رتبه های اول قرار دارند. در رده های بعدی خراسان رضوی ، اصفهان ، فارس ، کوم ، گیلان ، آذربایجان شرقی ، خوزستان کتاب عاشقانه، مازندران و مرکزی قرار دارند.

کتابفروشی های تهران بر اساس شاخص فروش در رتبه بندی استان های پرفروش در رتبه اول ایران کتاب قرار دارند. ردیف های بعدی استان های خراسان رضوی ، اصفهان ، کوم ، فارس ، آذربایجان شرقی ، گیلان ، کردستان ، مازندران ، خوزستان است.

بهار سال 1400 تا 23 ژوئن توسط معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی م Instituteسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ادامه دارد.

براساس این طرح ، عموم مردم می توانند تا 200000 تومان و 20٪ تخفیف چاپ کتاب از كتابفروشی های عضو این طرح خریداری كنند. کتب درسی عمومی ، کودکان ، جوانان و دانشگاهها مشمول این تخفیف می شوند.
محمد محمودی نورآبادی با بیان اینکه نویسندگان شجاعت و فداکاری های رزمندگان قوم بلوچ را معرفی نکردند ، همانطور که باید می گفتند: “نوشتن این کتاب بهانه ای برای من بود تا آداب و رسوم ، فرهنگ و شجاعت مردم را در این ارائه دهم مردم. ”
شجاعت جنگجویان بلوچ در آثار نویسندگان کمتر دیده می شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، ستاره های بلوچ یکی از آخرین کتاب های منتشر شده توسط خط مقدم است که توسط محمد محمودی نورآبادی نوشته شده است. این کتاب خاطرات عباس نارویی است. روحانی حرم را از حضور پیامبران در نبرد سوریه محافظت می کند.

عباس نارویی درباره اولین سفر خود به سوریه گفت: «در 6 محرم 2015 ، ما به همراه داوطلبانه به همراه تعدادی از برادران شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان به سوریه رفتیم. وی افزود: “پس از گذراندن دوره آموزشی در تهران چاپ کتاب ، سرانجام 138 نفر را به سوریه اعزام كردیم كه دو نفر آنها برادران اهل سنت و دو نفر دیگر شیعه شدند.”

این مدافع پیشکسوت حرم در طی عملیاتی علیه داعش به همراه گروهی از رزمندگان به روستای عزیزیه در استان حلب در سوریه می رود. گلوله خمپاره در زیر پاهای او منفجر شد و باعث از دست دادن پای خود شد. وی درباره زنده ماندن دانلود کتاب ورزشی به زبان انگلیسی خود گفت: “دکتر گفت زنده ماندن من یک معجزه است.”

محمد محمودی نورآبادی؛ نویسنده کتاب “ستاره های بلوچ” به هر دو کشور سوریه و بلوچستان سفر می کند ، در حالی که با دو اکوسیستم و آب و هوا متفاوت سروکار دارد ، روایت دقیق و ظریفی از زندگی عباس نارویی دارد که در مصاحبه سایت دانلود رمان با خبرنگار چاپ کتاب شرح داده است. .

ساختار کتاب “ستاره های بلوچ” چگونه شکل گرفته است و انتخاب عنوان اصلی است؟
کتاب “ستاره های بلوچ” به زندگی نامه عباس نارویی ؛ جانباز مدافع حرم ، یکی از روحانیون روستاهای اطراف ایرانشهر ، در سال 1394 در جریان نبرد سوریه در شهر عزیزیه در جنوب حلب ، پاهای خود را از دست داد و ستاره های بلوچ در واقع کتابهای الکترونیکی داستان او هستند ، که کتابراه از همان سال کودک و در سوریه جنگید. و حضور گروه پیامبران ، یعنی. مبارزان بلوچستان ، اعم از شیعه و سنی ، با پایان عملیات چاپ کتاب این داستان ادامه می دهند و پایان می یابند.