جولای 4, 2020

میلگرد ساختگی

اگر پروژه ساختمانی شما خواستار تقویت نوار با خصوصیات سفارشی است ، هریس تأمین راه حل ها منابع لازم جهت تحویل میلگردهای ساخته شده را برای پاسخگویی به مشخصات شما دارد. از طریق هریس ربر ، یک شرکت تابعه از شرکت مادر ما ، گروه هریس فولاد ، تیم ما به شیوه ای به موقع و مقرون به صرفه نیازهای شما را برطرف می کند.

هریس ربر بر کنترل کیفیت تأکید دارد. ما با استفاده از روشهای تولید ساده و هماهنگ در تمام سطوح ساخت و تحویل ، بالاترین سطح کیفیت ، عملکرد و قابلیت اطمینان را تضمین می کنیم. محصولات میلگرد ساختگی ما با ابزار دقیق CAD پیشرفته طراحی شده اند و می توانند با طیف گسترده ای از پوشش های محافظ و مقاوم در برابر خوردگی به پایان برسند تا از عملکرد برجسته در محیط های خواستار اطمینان حاصل شود.

سد هوور – میلگرد ساختگی

برای بزرگنمایی کلیک کنید قیمت میلگرد

نوار تقویتی ساخته شده سفارشی
هریس ربر یکی از بزرگترین تأمین کنندگان محصولات تقویت کننده فولاد در ایالات متحده است و روابط طولانی مدت را با شرکت ها و پیمانکاران در سراسر صنعت ساخت و ساز آمریکای شمالی تقویت می کند. با برخورداری از امکانات ساخت میلگرد که در سراسر ایالات متحده و کانادا واقع شده است ، هریس ربر مجهز به سفارشات از هر اندازه ، بزرگ یا کوچک است.

برای بحث در مورد نیازهای میلگرد ساختگی خود ، در مورد سایر محصولات میلگرد ما اطلاعات بیشتری کسب کنید یا درخواست نقل قول کنید با تیم تامین هریس تماس بگیرید. از طریق روابط نزدیک ما با هریس ربر و منابع جامع در دسترس از طریق شرکت مادر ما می توانیم یک راه حل میلگرد ساختگی پیدا کنیم که با بودجه شما کار کند ، پروژه شما را در برنامه نگه داشته و به شما در فعالیت یک شرکت ساخت و ساز کارآمدتر و کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول