فیزیک موج، اتمی، هسته ای دوازدهم

دوره فیزیک همراه با دوره ریاضیات ، دوره های بدون دردسر برای داوطلبان تجربی به شمال می رود ، اما طبق یک نظرسنجی ، داوطلبان می توانند با یک دوره فیزیک خیلی بهتر از یک دوره ریاضی باشند. اما باز هم با یک مشکل جدی روبرو هستیم که آن هم بررسی آمار سازمان سنجش در رابطه با نحوه پاسخ داوطلبان کنکور 97 به درس فیزیک است که به شرح زیر است.

عملکرد عمومی داوطلبان در کنکور 97 در رشته فیزیک:

1- گروه آزمایشی:

از 569،984 شرکت کننده گروه آزمایشی ، 170189 نفر درس فیزیک منفی داشتند ، این بدان معنی است که حدود 30٪ از شرکت کنندگان در گروه آزمایش ، درس فیزیک را به کمتر از صفر کاهش دادند.

یک نکته کوچک: به هیچ سوالی در مورد فیزیک پاسخ ندهید و از 30٪ داوطلبان رتبه بهتری کسب کنید.

اما نکته جالب این است که تعداد افرادی که می توانند فیزیک بالای 50٪ را شکست دهند بسیار کمتر از تعداد افرادی است که می توانند فیزیک را منفی کنند. فقط در کنکور 97 فقط 10974 نفر یا حدود 2٪ از شرکت کنندگان در دوره فیزیک به بیش از 50٪ رسیده اند.

نکته 2: به نیمی از سوالات فیزیک پاسخ دهید تا در 2٪ شرکت کنندگان برتر باشید.

2- گروه ریاضیات:

از 134058 نفر شرکت کننده در گروه ریاضیات ، 53907 نفر در درس فیزیک ، یعنی 40٪ داوطلبان شکست خورده اند !!!

همچنین ، فقط 3194 نفر توانستند در فیزیک به درصدی بالای 50 برسند ، یعنی حدود 2٪ از کل شرکت کنندگان.

در اینجا نیز نکات فوق مشخص شده است و کسی که به سوالات فیزیک پاسخ ندهد از 40٪ داوطلبان ریاضی پیشی می گیرد و اگر به نیمی از سوالات فیزیک پاسخ دهد ، او یکی از 2٪ اول نامزدها در این زمینه.

در ادامه می توانید ریاضی 6040 نظام جدید حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

مقدمه ای در فیزیک اتمی و هسته ای:

فصل چهارم و آخر فیزیک سال دوازدهم. در این فصل ، ما مفاهیم و روابط مربوط به فیزیک کلاسیک را ترک خواهیم کرد و وارد فیزیک جدید خواهیم شد. در این فصل ، ما به مباحث تست فوتوالکتریک می پردازیم (مهمترین و اصلی ترین مبحث این فصل ، و هر ساله آزمون قطعی این مبحث پیشنهاد می شود). به جرات می توان گفت یکی از ساده ترین فصل های فیزیک در کنکور است که در کنکور نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معرفی کامل پکیج فیزیک موج اتمی هسته ای کلمه آخر:

 یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین پکیج های کنکور فیزیک که داوطلب می تواند هرگونه انتظار را از یک منبع در این پکیج بی نظیر پیدا کند. مهندس پیمان کامیار که دارای مدرک فیزیک جامد از دانشگاه شریف است ، این پکیج را تدریس می کند. در ادامه ، ویژگی های این پکیج منحصر به فرد را به طور کامل بررسی و تحلیل خواهیم کرد.

در ادامه می توانید حرف آخر کلاس نهم، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

ویژگی های آموزش کامیار در حرف آخر پکیج موج اتمی هسته ای:

در این پکیج برای اولین بار وارد دنیای بصری فیزیک خواهید شد. همه ما با روابط فوتوالکتریک آشنا هستیم ، اما در این کار الکترون ها واقعاً چگونه از سطح فلز جدا می شوند؟ یا نظر شما در مورد فوتون چیست؟ سوالی که از هرکسی که در جواب باشد پرسیده می شود پکیج ها است

حامل انرژی فوتون نامیده می شود ، اما اگر بخواهید مفهوم فوتون را برای شخصی که هیچ شناختی از فیزیک ندارد توضیح دهید ، واقعاً چه می گویید؟

خوب ، نگران نباشید ، زیرا در پکیج فیزیک موج اتمی هسته ای ، شما کاملاً کلمه آخر همه این مفاهیم را خواهید آموخت و به سطحی می رسید که می توانید خودشان به آنها آموزش دهید و همه اینها به دلیل آموزش بصری شگفت انگیز است.

ویژگی دوم این پکیج استفاده نکردن از فرمول و الگو سازی است. داوطلب با استفاده از مدل می تواند در کمترین زمان ممکن به تمام سوالات یک منبع پاسخ دهد و تنها منبعی که بصورت شهودی و با استفاده از مدل سازی فیزیک را در کشور آموزش می دهد ، موسسه حرف آخر و استاد کامیار است.

این پکیج شامل چه مباحثی است؟

در داخل این پکیج ، مطالب موج که در فصل 3 فیزیک سال دوازدهم و کل فصل 4 ، یعنی آشنایی با فیزیک اتمی و هسته ای بررسی شده است ، به طور کامل آموزش داده می شود.

این آموزش در قالب 3 دی وی دی و 13 جلسه آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید با استفاده از آن به 3 تست قطعی کنکور پاسخ دهید.

این پکیج برای چه کسانی مناسب است؟

 به طور کلی ، هر شخصی در هر سطحی به دلیل نحوه آموزش این محصول و تمرین و تکرار زیاد آن ، می تواند به ساده ترین روش بر کلیه مطالب این فصل مسلط شود ، اما برای دستیابی به بالاترین بازده ، بهتر است مطالعه کنید این فصل قبل از بررسی محتوای نوسان.

سرانجام ، این محصول چگونه برنامه ریزی شده است؟

یک منبع خوب برای یک داوطلب مانند یک بال باقی می ماند. اما آیا پرواز با یک بال امکان پذیر است؟ قطعا نه؛ از آنجا که پرواز به دو بال نیاز دارد ، برنامه ریزی مناسب نقش بال دوم را بازی می کند

در حرف آخر و فیزیک یازدهم نیز این نکته در نظر گرفته شده است و ما هر دو بال را در اختیار داوطلب قرار خواهیم داد.

حرف آخر اطلاعات شخصی داوطلب توسط مشاوران گرفته می شود و با بررسی آن ، اگر عادت بدی وجود داشته باشد و وی با روش مطالعه این عادت ها آشنا نباشد ، اصلاح می شود. سپس در قالب تست هایی که از فرد گرفته می شود ، برنامه های شخصی سازی شده با توجه به شرایط و توانایی فرد به وی ارائه می شود.

چرا این محصول انتخاب رتبه های برتر است؟

سوالی که ممکن است برای شما پیش آمده باشد.

پکیج موج اتم هسته ای موسسه حرف آخر مورد پسند افرادی است که به زمان و کیفیت آموزش اهمیت می دهند ، که از ویژگی های رتبه بندی های برتر است.

در سالهای گذشته بسیاری از افراد از فیزیک حرف آخر استفاده می کردند و از آن برای دستیابی به نتایج خوب استفاده می کردند ، از جمله اسماعیل احمدی با درصد فیزیک 80 ، سرین سلیمان پور با درصد فیزیک 93 ، مینا صالحی ، محمدرضا خوشرو ، مهراد زارع و. .. افرادی بودند که با استفاده از فیزیک کلمه آخر توانستند به بالاترین درصد ممکن در این دوره برسند.

 تفاوت این محصول با سایر منابع آموزشی چیست؟

در این پکیج مشاهده خواهید کرد که برای تمام بخشها و دروس کتاب ، برای تعداد زیادی فرمول و تکنیک ، الگوها و نقشه راه ها ارائه شده است ، که اولین کاری است که توسط استاد کامیار در حرف آخر انجام شده است. در بسیاری از منابع آموزشی مشترک برای دروس فیزیک ، می بینید که تکنیک های زیادی برای هر موضوع و فرمول ارائه شده است. برای هر فرمول باید استثنائات زیادی وجود داشته باشد که بسیار دشوارتر و زمانبرتر از حفظ فرمول است ، اما این کشف بی نظیر استاد کامیار به کابوس حفظ بسیاری از فرمول ها در آموزش فیزیک پایان داده است. در این پکیج دیگر نیازی به حفظ بسیاری از فرمولهای طولانی نخواهید داشت.

چرا باید این پکیج ارائه شود؟

پاسخ واضح است. اگر می خواهید صفر تا صد فیزیک را به ساده ترین شکل ممکن و در کمترین زمان ممکن یاد بگیرید ، پکیج موج موج اتم هسته ای این مباحث را در کمترین زمان ممکن و با روش های آموزش شگفت انگیز به شما آموزش می دهد. شما یک آزمون ورودی قطعی را تضمین خواهید کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>