غربال مولکولی برای تولید اکسیژن

اکسیژن ساز دستگاهی است که اکسیژن را از هوای محیط به مخلوط گاز غنی شده با اکسیژن با استفاده از فرآیند PSA (جذب نوسان فشار) تولید می کند. چنین نوع اکسیژن ساز معمولاً در برنامه های مراقبت های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

پودر زئولیت

اکسیژن ساز یکی از گزینه های مطلوب و مناسب است که بیشتر صنایع برای تجویز اکسیژن از آن استفاده می کنند. به عنوان جایگزینی برای سیستم های لوله کشی و سیلندرهایی که برای افراد مناسب نیستند ، کنسانترن های ثابت و قابل حمل اکسیژن بهترین گزینه ها هستند. در این مقاله به شما می گویند اکسیژن ساز چیست و جزئیات مهم دیگری مانند نحوه کار یک کنسانتره اکسیژن ، یک کنسانتره اکسیژن قابل حمل قیمت هند و بسیاری موارد دیگر.

 

این محصول به طور خاص در صنعت پزشکی برای بیماران کاربرد دارد. در حالی که منابع اکسیژن دیگری نیز در مراکز درمانی موجود است ، بیماران اغلب به دلیل محدودیت منابع ، برق ناکافی و سایر مشکلات مجبور به مشکلات می شوند. از طرف دیگر ، اکسیژن ساز پزشکی منبع بسیار مقرون به صرفه و پایداری از اکسیژن با درجه پزشکی را برای بیمارانی که نیاز به آن دارند ، فراهم می کند. با کمک پودر سفید کنسانتره اکسیژن ، بیماران می توانند به آسانی به اکسیژن پزشکی دسترسی پیدا کنند.

 

بنابراین ، اکسیژن ساز چیست؟ وقتی صحبت از تعریف كننده كننده اكسیژن صورت می گیرد ، در اصل دستگاه اكسیژن بیمارستانی است كه هوا را به خود جلب می كند و سپس آن هوا را درون ماده خشك كننده مولكولی sieve13x و سایر تختخواب ها می گذارد تا در اکسیژن ساز موجود در اتاق كمك كند تا بتواند زایمان درمانی ارائه دهد. سطح بیماران.

غربال مولکولی برای تولید اکسیژن
غربال مولکولی برای تولید اکسیژن

درک مردم از اهمیت داشتن اکسیژن در مراکز پزشکی برای مردم بسیار مهم است. همچنین ، نیاز به مصرف ایمن اکسیژن وجود دارد و در اینجاست که کنسانتره اکسیژن غربال مولکولی به ما کمک می کند.

 

امیدواریم تاکنون بدانید که اکسیژن ساز چیست.

حال این سؤال پیش می آید: چگونه اکسیژن برای بیمارستان ها ساخته می شود؟ در اینجا جواب این سؤال وجود دارد.

هنگامی که صحبت از تولید اکسیژن در بیمارستان ها می شود ، یک روش خاص انجام می شود که باعث می شود کل روند به طور روان پیش برود. با کمک سیستم های تولید اکسیژن پزشکی ، اکسیژن در بیمارستان ها ایجاد می شود.

روش های دیگری مانند خط لوله و سیلندر وجود دارد اما آنها به این دلیل مناسب نیستند زیرا اکسیژن ایجاد نمی کنند و فقط آنها را ذخیره یا جابجا می کنند. با این حال ، از طرف دیگر ، کنسانتره های اکسیژن بهترین آن ها برای ایجاد اکسیژن هستند.

اکسیژن تولید شده توسط کنسانتره اکسیژن با کمک فرآیندی موسوم به PSA یا جذب فشار نوسان فشار انجام می شود. پودر زئولیت الک مولکولی برای فرآیند ایجاد استفاده می شود. کل فرآیند در سال 1970 به وجود آمد و یک فرایند بسیار برجسته برای تولید اکسیژن بوده است.

مواد تشکیل دهنده موجود در هوا با کمک غربال مولکولی به صورت ماهرانه جدا می شوند. خوب ، نیتروژن ، اکسیژن ، CO2 و سایر عناصر به درستی از هم جدا می شوند. اکنون اکسیژن حاصل از محیط مذکور جمع آوری می شود و از آن طریق می توان از یک بستر خاص از غربال مولکولی عبور کرد که در آن موجود زئولیت می تواند برای از بین بردن نیتروژن به همراه سایر مواد به منظور ایجاد اکسیژن استفاده شود. شکی نیست که اکسیژن ایجاد شده کاملاً خالص و بی خطر است که مطمئناً از آن استفاده می شود. بنابراین تمام چیزهایی است که شما باید در مورد ایجاد اکسیژن با کمک کنسانتره اکسیژن زئولیت بدانید.