عدد مجازی به چه معناست و چگونه می توان یک شماره مجازی را برای خود ساخت؟

اصلاً عدد مجازی به چه معنی است؟ این سوالی است که بسیاری از افراد در بخش نظرات از ما سوال می کنند. حالا دقیقاً یک شماره مجازی چیست؟ شماره مجازی یکی از ویژگی هایی است که شما می توانید بدون داشتن سیم کارت از شماره تلفن همراه کشور یا کشور دیگری استفاده کنید.

این شماره تلفن همراه بسته به نوع خدمتی که استفاده می کنید ، از جمله قابلیت ارسال و دریافت پیام های متنی ، برقراری تماس و موارد دیگر ، ممکن است دارای ویژگی های مختلفی باشد.
اما اگر شماره مجازی دارید می توانید بدون داشتن سیم کارت از شماره تلفن همراه از کشور دیگری استفاده کنید. در این بخش از وب سایت Rah-Moooz قصد داریم توضیحات و کاربرد برنامه های شماره مجازی را به طور کامل توضیح دهیم.
در ادامه به شما می آموزیم که چگونه برای کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده ، اندونزی ، ترکیه ، روسیه ، چین ، انگلستان و غیره برای واتس اپ و تلگرام شماره گذاری کنید.
ایجاد یک شماره مجازی رایگان مدتی طول می کشد
و اکنون سخت است
بنابراین قبل از انجام هر کاری با پنل خرید شماره مجازی
به آموزش مراجعه کنید.
و در اسرع وقت شماره مجازی را دریافت کنید.
یک شماره مجازی از سایت Cheap Cell خریداری کنید

شماره مجازی آمریکا 7000 را بخرید
شماره مجازی آلمانی 7000 را بخرید
شماره مجازی ایتالیایی 7000 را بخرید
شماره مجازی انگلیسی 4500 را بخرید
شماره مجازی ایران 5500 را بخرید
و تعداد مجازی بیش از 100 کشور جهان است

عدد مجازی به چه معنی است؟
عدد مجازی به چه معنی است؟

همانطور که از کلمه مجازی قابل درک است. یک شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که در واقع وجود ندارد و به شخص خاصی تعلق ندارد. اما در عین حال ، می تواند موارد زیادی را که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، ارائه دهد. به این ترتیب ، بدون نیاز به سیم کارت ، می توانید از یک اپراتور شبکه تلفن همراه سیم کارت دریافت کنید.

شما می توانید با فعال کردن حساب کاربری خود در برنامه ها و وب سایت هایی که شماره مجازی را ارائه می دهند ، به راحتی شماره مجازی آن کشور را فعال کنید.

تقریباً تمام ارائه دهندگان شماره مجازی دارای بخشی هستند که افراد می توانند به صورت رایگان از خدمات استفاده کنند. بنابراین اگر می خواهید از این خدمات استفاده کنید. بدون پرداخت هزینه ای ، می توانید برنامه را نصب کرده و یک حساب کاربری باز کنید ، می توانید یک شماره مجازی رایگان ایجاد کنید. شماره مجازی کاربردهای زیادی دارد که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

برنامه های شماره مجازی
به مهمترین کاربر که دارای یک شماره مجازی برای افراد به ویژه در ایران است می توان نام برد. ایجاد حساب کاربری در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله Telegram و WhatsApp. این امر به این دلیل است که بیشتر این سرویس ها برای عضو شدن و فعال شدن نیاز به شماره تلفن همراه دارند تا بتوانند یک حساب را باز کنند. به عنوان مثال ، اگر می خواهیم چندین حساب تلگرام و واتس اپ داشته باشیم ، به چندین شماره نیاز داریم. با این وجود ، می توانید برای باز کردن چندین حساب ، یک سیم کارت خریداری کنید. اما هم گران است و هم بدون دردسر.

تا چند سال پیش بهترین گزینه برای برقراری ارتباط با شخصی در خارج از ایران تهیه شماره مجازی کشور و سپس تماس با همین شماره بود. در غیر اینصورت هزینه تماس برای شما که در ایران بوده اید بسیار بالا خواهد بود.

با این حال ، با ظهور پیام رسان هایی از جمله WhatsApp ، Telegram ، Facebook Messenger و غیره ، هزینه های ارتباطی تقریبا به صفر رسیده است. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد حساب اینترنتی و ایجاد حساب کاربری در یکی از پیام رسان ها است.

برای شرکتهایی که در سطح بین المللی فعالیت می کنند. اگر می خواهیم با شرکت ها یا افراد خارج از ایران ارتباط برقرار کنیم تا متوجه نشوند که شما از ایران با آنها تماس گرفته اید. استفاده از شماره مجازی بهترین گزینه است. به این ترتیب بدون اینکه آنها متوجه محل زندگی خود شوید ، می توانید با افراد خارج از کشور ارتباط برقرار کنید.

یکی از مهمترین برنامه های کاربردی برای یک شماره مجازی این است که بسیاری از شرکت ها و وب سایت ها به دلیل تحریم ها از ایران درخواست می کنند. بنابراین ، برای اینکه بتوانید از خدمات آنها استفاده کنید ، می توانید با ساختن یک شماره مجازی و ثبت نام با آن شماره ، حتی با وجود تحریم ها ، به خدمات مورد نظر خود برسید.

اکنون مفیدترین چیز برای ما ایجاد حساب کاربری در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها است. سایت های مختلفی در این زمینه وجود دارد که می توانید بسته به نیاز خود از آنها استفاده کنید تا شماره مجازی خود را بدست آورید. مهمترین و بهترین سایتی که می توانم در این زمینه معرفی کنم سایت Cheap Cell است.

منبع