سشوار برای خانمها

با سشوار Remington PROLUXE Salon خشک ، سبک و نتایج شبیه به سالن را بدست آورید که در تمام طول روز طول می کشد. این سشوار با عملکرد بالا از فناوری Intellihe PROheat برخوردار است که قیمت سشوار براون اصل آلمان در موارد مهم گرمای موثری را به شما می دهد و به شما کمک می کند تا به ظاهر ایده آل خود برسید.

با 3 تنظیم گرما و 2 سطح سرعت از موهای شسته شده به حالت “واو” بروید. Style Shot بی نظیر برای کمک به شما در ایجاد سبک هایی با ماندگاری بیشتر 2 طراحی شده است که شما را از روز به قیمت سشوار براون مدل br 2032 شب می برد. سشوار هنگامی که با Styling Concentrator استفاده می شود جریان هوا و توزیع گرما را برای نتایج مطلوب افزایش می دهد.

این سشوار همچنین دارای یک موتور قدرتمند 2400W است که فناوری خشک کردن سریع را ارائه می دهد تا بتوانید به سرعت قدم بردارید. ضمیمه دیفیوزر شامل کمک به کاهش وز وز در حالی که سیم 3 متر سالن به شما امکان می دهد هنگام استفاده از آن حرکت کنید. به لطف حلقه آویز ، سشوار آرایشگاه PROLUXE را بطور مرتب آویزان و ذخیره کنید. به هر مناسبتی ، به لطف گارانتی 5 ساله موهای خود را با اطمینان خشک و حالت دهید.
این مثل نعناع سوراخ دار است ، این سشوار فانتزی از دایسون که اخیراً وارد هند قیمت سشوار براون مدل 2032 شده است. همینطور که آن را بالا نگه دارید ، برشی را مشاهده خواهید کرد که در سایر خشک کن ها عناصر و سیمها در آن قرار گرفته است. معمولاً نمی بینید که ما در Technophile در حال بررسی سشوارها و مواردی از این دست هستیم ، اما با توجه به اینکه Supersonic یک فناوری جالب است ، تصمیم گرفتیم ارزش استفاده از آن را داشته باشیم. این موضوع در 110،000 دور در دقیقه می چرخد ​​و هنوز به اندازه کافی ساکت است تا بتوانید مکالمه قیمت سشوار براون 7000 وات مدل 2032 را انجام دهید. برای این دستگاه ، Dyson از فناوری “ضرب هوا” خود در سایر محصولات این شرکت استفاده می کند و همین امر به آن کمک می کند تا “Supersonic” باشد.

اکنون ، من کاملاً به محصولات مو معتاد شده ام. من با استفاده از موهایم خیلی خوب نبودم اما نمی توانم در برابر آن مقاومت کنم. در حال حاضر مدل موی من برای رفتن به یک برس گرم شده عظیم از Babyliss است که موهای من را صاف و ابریشمی می کند ، اگرچه اتفاقی که در طولانی مدت برای آن می افتد موضوع دیگری است. بنابراین این چیزی است که سشوار Dyson به دنبال جلوگیری از آن است – آسیب ناشی از گرمای بیش از حد. سشوار براون ۷۰۰۰ می توانید از آن در حرارت بسیار کم و یا بدون گرما استفاده کنید. سه چراغ کوچک در کنار دکمه حرارت آن ، میزان گرمای این ابزار را نشان می دهد و هر زمان که بخواهید می توانید آن را تنظیم کنید. نه تنها این که با استفاده از سیستم هوشمند کنترل گرما ، خشک کن قرار است 20 بار در ثانیه گرما را احساس کند و مطمئن شود که از حد مجاز بالاتر نمی رود سشوار براون و دما را ثابت نگه می دارد. دایسون می گوید که با گذشت زمان ، گرما به قشر آسیب می زند و مو را ضعیف می کند ، آن را شکننده ، شکستنی می کند و قادر به انعکاس نور و براق نیست. محافظت در برابر این هدف اصلی ایجاد Supersonic است.

اما بگذارید روشن شویم ، این یک فرم دهنده نیست بلکه یک خشک کن است. شما باید یک دست برس و یک دست خشک کن بگیرید و این می تواند دست و پا گیر باشد ، هرچند که این خرید انلاین سشوار براون مورد در مورد هر سشوار معمولی وجود دارد که فاقد برس و حالت شانه است. خشک کن را در دست راست گرفتم ، استفاده از برس سمت چپ برای من کمی دشوار بود. اما مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

پیوست ها

صحبت از پیوست ها ، خشک کن دایسون مجموعه ای از آنها را دارد. این گیره ها با خرید اینترنتی سشوار براون یک کلیک مغناطیسی به زیبایی بست می شوند. یکی برای خشک کردن پراکنده ، مانند موهای بسیار مجعد. دیگری جریان هوایی با کانونی بسیار کم را برای دقت به شما می دهد و دیگری نازل وسیع تری برای صاف کردن دارد. این کلیک مغناطیسی به شما نشان می دهد که این سشوار چقدر زیبا ساخته شده است. اول از همه به نظر نمی رسد دیگری – در مرکز آن سوراخی وجود دارد. در یک طرف (صورتی روشن) ، در این حالت شما کنترل های برق و دسترسی سریع خرید سشوار براون به هوای خنک را دارید و وقتی کمی بالا می روید ، دو دکمه و چراغ کوچک برای سه تنظیمات حرارت و جریان هوا مشاهده می کنید.

خشک کن بسیار زیبا و پیشرفته به نظر می رسد. اما برخلاف آنچه مردم می گویند ، من آن را خیلی سبک یا چیزی ندیدم ، اگرچه به نظر می رسد همه وزن آن یکنواخت است. دهان آن به من یادآوری یک موتور جت است و هنگام روشن کردن شباهت آن بیشتر می شود. شما یک انفجار هوا بسیار قدرتمند دریافت می کنید سشوار موتور سنگین براون که تعجب آور است و به نظر می رسد با اندازه آن متناسب نیست. اگر آن را به سمت صورت خود بکشید ، می تواند نفس شما را عقب بزند ، که البته نیازی نیست.

 

سشوار Dyson Supersonic

جت قدرتمند هوا می تواند موهای شما را در عرض چند دقیقه خشک کند. فقط به سرعت دور آن را بچرخانید و در دقیقه بعد یال شما تمام رطوبت را از دست می دهد. و این حتی با هوای خنک است. هرکسی که نگران خراب شدن موهای خود با استفاده بیش از حد از سشوارهای معمولی است که از هر مقدار گرمایشی که دوست دارند استفاده می کند ، باید این مسئله را در نظر بگیرد. حتی ممکن است خشک کردن اولیه را انجام دهید و سپس به سراغ مدل آرایش دلخواه بروید.

قسمت پایین بازوی خشک کن دارای یک کوره است که می توان آنرا جدا کرد تا قسمت داخلی آن از هرگونه مو یا کرک تمیز شود. اما در واقع هیچ چیزی برای گیر دادن موهای شما وجود ندارد و هیچ راهی برای سوزاندن آن وجود ندارد.

سشوار Supersonic توسط مجموعه ای کامل از آزمایشگاه های داخلی ایجاد شده است که باید علم مو را مطالعه کنند ، می گوید این شرکت. ظاهراً برای شما 1625 کیلومتر مو طول کشید