سئو چیست

سئو چیست ؟ سئو سایت چیست ؟ سئو (seo) چیست ؟ معنی سئو چیست ؟ سئو در سایت چیست ؟

سوالات بالا معمولا برای هر صاحب وب سایتی مطرح هست. احتمالا شما که مدیر وب سایت هستید، دوست دارید که سایت خود را در رتبه های برتر گوگل مشاهده کنید. به همین دلیل با طراح سایت خود صحبت کردید و او گفته است که برای کسب رتبه صفحه اول گوگل باید سایت خود را سئو کنید!

حالا شما نمی دانید که سئو چیست ؟! ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم که سئو چیست و چگونه می توانید سایت خود را سئو کنید. به شما قول می دهیم که صفر تا صد کارهای سئو سایت را به صورت کامل برای شما آموزش دهیم.

تمامی نکات آموزش سئو را در ۲۱ مورد برای شما جمع آوری کرده ایم که با اجرای انها به زودی می توانید سایت خود را به مانند سایت ما در صفحه اول گوگل مشاهده کنید. فقط برای اینکه سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید می بایست یک کار خیلی خیلی مهم انجام دهید! آن کار مهم اجرای تمامی نکات آموزش داده شده است. پس با خیال راحت آموزش ها را پیاده سازی کنید و از نتایج آن به زودی متحیر شوید!

نکته ۱: سئو سایت را درک کنید!

اولین نکته برای اجرای سئو سایت این است که خوب بدانیم سئو چیست ؟ معنی سئو چیست ؟ سئو در سایت چیست؟ سئو سایت چیست ؟ قطعا اگر معنا و مفهوم ابتدایی از سئو سایت را به خوبی متوجه نشویم، نمی توانیم در سئو سایت و کسب رتبه صفحه اول گوگل موفق باشیم. پس پاسخ هر یک از سوالات را به ترتیب بررسی می کنیم:

سئو چیست ؟
وقتی شما در گوگل به دنبال موضوعی در جستجو هستید، برخی از وب سایت ها بر اساس لولویت بندی گوگل به ترتیب برای شما نمایش داده می شود. سایت هایی که در رتبه های اول صفحات ابتدایی گوگل نمایش داده می شوند بر روی بهینه سازی سایت جهت نمایش در موتورهای جستجو کار کرده اند. به فعالیت هایی که هر وب سایتی برای کسب بهترین رتبه و جایگاه در صفحات اول گوگل انجام می دهد سئو سایت گفته می شود.

معنی سئو چیست ؟
معنای لغوی SEO که مخفف بهینه سازی موتور جستجو است، بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد. تمامی فعالیت هایی که شما برای کسب بهترین رتبه در نتایج جستجوی موتور جستجویی مانند گوگل انجام می دهید سئو SEO نام دارد.

سئو در سایت چیست ؟
برای اینکه موتور جستجو سایتی را در بهترین نتاج جستجوی خود معرفی کند، می بایست وب سایت مورد نظر اقدامات مناسبی را در وب سایت خود انجام دهد. مواردی مثل انتخابصحیح عناوین صفحات، تعریف توضیحات صفحات، اعمال کد های H1 الی H6 بر روی محتوای صفحات و … که همگی در وب سایت قابل اجرا هستند. به فعالیت هایی که در داخل وب سایت برای بهینه سازی وب سایت جهت نمایش در رتبه های خوب گوگل انجام می شود، سئو در سایت می گویند.

سئو سایت چیست ؟
سئو سایت در حقیت تمامی اقدامات مورد تایید گوگل است که شما بر روی وب سایت خود انجام میدهید تا به رتبه های اول صفحات جستجوی گوگل دست پیدا کنید. این اقدامات دقیقا می بایست بر اساس استاندارد های گوگل انجام شود. توجه به اینکه نکته خیلی مهم است. در صورتی که شما مطابق استانداردهای گوگل سایت خود را سئو کنید، می توانید کم کم روند رو به رشد بهبود سئو سایت خود در گوگل را مشاهده کنید. اما اگر شما بر خلاف الگوریتم های گوگل بخواهید رفتار کنید ، گوگل شما را یک فریب کار می شناسد و به زودی شما را جریمه خواهد کرد.

اینکه شما به روش استاندارهای گوگل سایت خود را سئو کنید را سئو کارها روش کلاه سفید می گویند. روشی که بخواهیم با فریب ربات های گوگل به صفحه اول گوگل برسیم را روش کلاه مشکی یا کلاه سیاه می گویند. علاوه بر دو حالت فوق روش دیگری به نام کلاه خاکستری نیز وجود دارد که در حقیقت مابین روش کلاه سفید و کلاه خاکستری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>