سئو خارجی یا سئو کلمه کلیدی چیست – ایتروز

اگر سایت شما نوپا است در ۶ ماه اول فعالیت تا حد ممکن از لینک سازی غیرطبیعی اجتناب کنید. مبادله لینک در حد معقول موجب پنالتی شدن نمیشود. چگونگی چک کردن هرزنامه : با فرض اینکه تعداد دامنه های ارجاع خوبی وجود داشته باشد و آنها لینک هایی مناسب و معقول باشند ، تنها چیزی که باید بدانید این است که دامنه هرگز برای اسپم استفاده نشده باشد. دامنه های ریشه لینک دهنده(linking root domains): مرتبط می شود به تعداد بک لینک هایی که از دامنه های منحصر به فرد(یونیک) به وبسایت شما ارجاع داده می شود. عبارت world wide web یا www نیز نشان دهنده همین اتصال و پیوند میان سایتها است که پیکره وب را تشکیل داده اند. برا ی گوگل این یک وضعیت مشکوک است که می تواند نشان دهنده تبادل لینک، فروش و یا دیگر روش های غیر قانونی باشد. به بک لینک، Inbound Link یا لینک ورودی هم گفته می شود، زیرا باعث می شود که مردم وارد سایت شما شوند.

و استفاده نا درست از آن، باعث شناسایی سئو کلاه سیاه توسط گوگل می شود. PBN ها، مانند شمیر دولبه ای هستند که اگر از آن ها درست استفاده نکنیم، ممکن است باعث پنالتی شدن سایت بشود. درست است که لینکهای شبکه های اجتماعی نوفالو هستند اما تاثیر گذاری بسیار بالایی در برندینگ و افزایش رتبه وبسایت شما دارند. این نوع پیوندها را حذف کنید و از ابزار Disavow برای لینک های غیر قابل حذف استفاده کند. راه هایی برای ارتقای ابزار جهت ارائه بهترین راه حل برای مقابله با جریمه های گوگل و جلوگیری از آنها در آینده پیدا کنیم. یکی از بهترین راه هایی که شما میتوانید ترافیک وب سایت خود را بالا ببرید شرکت در وب سایت های پرسش و پاسخ است . اگر روش های ایجاد بک لینک ذکر شده بالا برای ایجاد بک لینک مناسب نیستند چگونه یک بک لینک خوب بگیریم؟ قالب سایت شما بهینه و دارای سرعت لود بالا باشد. این تکنیک یا روش در قالب سئو کلاه خاکستری انجام می گیرد.

شبکه های لینک معمولا با استفاده از وبلاگ های رایگان و قالب های استاندارد ایجاد می شوند. معمولا سرآشپزها اسرار خود را آشکار نمیکنند و از این نظر، با متخصصان سئو همپیاله هستند. در این مرحله ما می خواهیم از تعداد بک لینک هایی که شما باید در مقالات خود وارد کنید، با شما صحبت کنیم. چاشنی بک لینک که قرار است به غذای خود اضافه کنید، باید از برند «دائمی» باشد تا مزهی آن تا زمان سرو باقی بماند. معمولا گوگل به وب مسترهایی که دارای سایت های کاریابی هستند، در مورد این موضوع هشدار می دهد و شما نیز وظیفه دارید که یک آگهی شغلی منسوخ شده را حذف کنید، در غیر این صورت، جریمه می شوید. چرا که این لیست ها معمولا برای کاربران تازه کار گنگ هستند. ما به پست کامل برای نمایش در صفحه اصلی نیاز داریم ، بنابراین لینکهای سایت اصلی ما نیز در صفحه اصلی نمایش داده می شوند. بنابراین ، اگر وب سایت خود را در دایرکتوری های بی کیفیت قرار داده اید، این پیوندها را حذف کنید. میزان ترافیک دریافتی از این دایرکتوری و لیست ها را بررسی کنید و عملکرد آنها در نتایج جستجوی گوگل را ارزیابی کنید. در حقیقت ، همه چیز از جعبه جستجو شروع می شود و اگر کلمات کلیدی مناسبی انتخاب شود ، رسیدن به بالای موتور جستجوی Google برای شما آسان خواهد بود و وب سایت شما از فرش به تخت سلطنت می رسد.

اصلا نگران نباشید، منم وقتی تازه شروع به تحقیق در مورد بک لینکها کردم همینقدر سردرگم بودم. از طریق سایت index kings می توانید حدود ۱۵۰۰۰ بک لینک دریافت نماید که باعث افزایش رتبه و محبوب شدن سایت شما برای گوگل می شود. علاقه بی نهایت من به تکنولوژی و خصوصا مفاهیم وب و طراحی سایت باعث شده با مدیریت و همکاری در چندین مجموعه سعی کنم هرچه بیشتر به محیط وب و فضای مجازی نزدیکتر باشم. من به بازاریابی و کسب و کار اینترنتی علاقه زیادی دارم که باعث شد مقالات در این زمینه در وب سایت وب نید تولید کنم تا دوستان به راحتی و آسانی بتوانند استفاده کنند. در بسیاری از موارد، صفحات وبی که باعث ایجاد مجازات شده اند، دارای نشانه ای از وجود اسپانسر بوده اند که با یک پیوند dofollow خاص غنی از کلمات کلیدی در انکر تکست، همراه بوده اند. عدم وجود رقیب در این حوزه باعث میشود که نه تنها مخاطبان بیشتری داشته باشید بلکه به عنوان مرجع نیز شناخته شوید و کاربران بسیاری مطالب شما را به همکارانشان معرفی کنند و به صورت نا خودآگاه و بدون صرف هزینه ، یک لینک سازی خارجی و تبلیغ مثبت برای شما صورت گیرد.

اشتراک گذاری محتوا در شبکه های اجتماعی به شکل قابل توجهی تعامل کاربر با شما را بهبود می بخشد و می تواند به عنوان مرجع از دیگر افراد لینک دریافت کند. اگر شما بتوانید مقاله ای را بنویسید که جدید بوده و مورد توجه عموم قرار بگیرد بک لینک دریافت خواهید کرد. اگر لینک سازی از این بعد مورد بررسی قرار بگیرد در این کار موفق میشوید و میتوانید با توجه به تمامی راهکارهای بیان شده بک لینکهای با کیفیتی را نصیب خود و همکارانتان کنید. بروز رسانی پنگوئن که گوگل در سال 2012 در الگوریتم رتبه بندی خود به وجود آورد، کارش این بود که تمامی لینک های بد، اسپم و بی کیفیت را شناسایی کند و برای وب سایت مرتبط جریمه ای در نظر بگیرد. مثلا شما 20 هزار تومان پرداخت می کنید و سایت x متعهد می شود که بک لینک وب سایت شما را برای مدت یک ماه در سایت خود با انکرتکست y نمایش دهد.