دانلود کتاب داستان

استوری کتاب داستان زندگی برخی از افراد بسیار عجیب است. گاهی اوقات با مکانهایی روبرو می شوند که شاید هرگز تصورشان را نکرده باشند. یکی از این داستان ها داستان فهیمه است که زندگی او در کتاب فهیما روایت شده است. «فهیمه» داستان زندگی نامه دختری به نام فهیمه محبی است که توسط نفیسه ثابت در 480 صفحه نوشته شده و توسط انتشارات روایت فتح کتاب داستان منتشر شده است. این کتاب شامل 7 فصل اصلی است که به گفته نویسنده هر فصل دارای چندین راهرو و ایوان است. وی در این کتاب به فصل های مختلفی از زندگی خانم فهیمه محبی از کودکی و نوجوانی تا آخرین لحظات زندگی وی می پردازد و به وقایع زندگی پیچیده وی اشاره خوبی می کند. زندگی ای که استوری کتاب در یک خانواده مرفه و مرفه آغاز می شود و البته نسبتاً مذهبی است و همچنان با جریانات انقلاب و جنگ همراه است.

Chas Nassour
ابراهیم حسن‌بیگی
انتشارات موزه ایران عبرت
ابراهیم حسن بیگی ، نویسنده مشهور انقلاب اسلامی ، کتاب دیگری در این زمینه منتشر کرد. شب ناسور عنوان این کتاب است که 30بوک روایتی جدید از واقعه تاریخی انقلاب اسلامی است. نویسنده داستان خود را از زبان یکی از شکنجه گران ساواک به نام عسگر ضحاک تعریف می کند. ضحاک شکنجه گر است که توسط نیروهای انقلابی در زندان کمیته مشترک ضد خرابکاری مورد بازجویی قرار می گیرد. وی هنگام آزادی زندان کمیته از دست نیروهای انقلابی ، لباس فرانسوی زندانیان را به تن کرد تا به عنوان ساواکی شناخته نشود و از خشم نیروهای انقلابی جلوگیری کند. چند سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، عسگر ضحاک لیستی از بیست انقلابی را که در زندان کمیته مشترک مورد بازجویی قرار گرفتند و به رسمیت شناخته نمی شدند ، تهیه کرد. او تصمیم گرفت به عنوان روزنامه نگار و پژوهشگر انقلاب به سراغ این افراد برود و به حرفهای استوری کتاب آنها گوش فرا دهد و سرانجام آنها را بكشد.
اگر کسی با جنایات آشکار رژیم پهلوی آشنا نباشد ، با خواندن کتاب شب نصور خرید کتاب داستان، به خوبی از وضعیت زندان کمیته مشترک ضد خرابکاری مطلع خواهد شد. حسنبیگی در گزارش وقایع زندان مخوف پهلوی ، مستندسازی و تخیل پردازی می کند. او خاطرات بسیاری از مبارزان سیاسی قبل از انقلاب را خوانده و با آنها صحبت كرده است ، به طوری كه آنچه می نویسد درست است؛ بنابراین ، توصیف نویسنده درباره انواع شکنجه ها در ساواک در طول تاریخ درست است و بر اساس تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی استوری کتاب است. این کتاب 224 صفحه است و توسط انتشارات موزه عبرت ایران منتشر شده است.

چُغُک
انتشارات موسسه فرهنگ و هنر جهادی ایمان (صهبا)
مشهد مقدس شهر ایثار و مبارزه است. مشهد شهری است که در بحبوحه سرکوب رضاکانی شاهد قیام مسجد گوهرشاد بود. در بحبوحه مبارزات انقلاب اسلامی ، مشهد مقدس در این منطقه حضوری فعال دارد. شهری که از قیام نهم و دهم دسامبر 1978 جان سالم به در برد ، روزهایی که یکی از مهمترین روزهای انقلاب اسلامی محسوب می شود و کمتر درباره آن صحبت می شود. موسسه صهبا این دوره را با رمان چغاک ، کتابی برای نوجوانان ، بازگو می کند. راوی رمان چغاک نوجوانی به نام محمد مهدی است که یک سال است که یک کار انقلابی بزرگ انجام می دهد و در بین انقلابیون درجه یک مشهد جایگاه ویژه ای دارد. این نوجوان که رابطه ای صمیمی و صمیمی با آیت الله خامنه ای دارد ، توسط وی “چغک” نامیده می شود که به معنای هوشمند و باهوش است. داستانی که داستان چغاک در آن شکل می گیرد وقایع روزهای نهم و دهم کتاب کودکانه دسامبر 1978 در مشهد است. Choghak به سبک یک فیلم جدید نوشته شده است. در این سبک ، نیمی از کتاب شامل نقاشی های تمام صفحه است که در کنار متن قرار می گیرد و همراه آن می رود و بخشی از داستان را روایت می کند. علاوه بر این ، در این رمان ، نوجوانان با مردی آشنا می شوند که استوری کتاب در حال حاضر از محققان انقلاب اسلامی ایران است. این کتاب در 359 صفحه توسط م Instituteسسه فرهنگی هنری جهاد ایمان منتشر شده است.

انقلاب اسلامی ، جهشی در توسعه سیاسی تاریخ
آیت الله محمد تاکی مصباح یزدی
انتشارات م Instituteسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)
کتاب “انقلاب اسلامی ، جهشی در توسعه سیاسی تاریخ” توسط آیت الله مصباح یزدی تألیف استوری کتاب و توسط كاسم شعبانانیا تدوین و تألیف شده است. موضوع و مضمون اصلی کتاب در نظر گرفتن انقلاب اسلامی به عنوان رویدادی است که ریشه در تاریخ اسلام دارد. این کتاب در ابتدا ریشه های انقلاب اسلامی را ذکر می کند و لزوم قدردانی از آن را توضیح می دهد. سپس ریشه انواع مختلف دولت ها مورد بحث قرار گرفته و مراحل تشکیل دولت دانلود کتاب کودکانه توضیح داده می شود. به گفته نویسنده آدینه بوک، انقلاب اسلامی در ایران ادامه دهنده راه انبیاست و هدف آن تحقق و غلبه بر حسن گناه با اراده انسان است.
با بررسی فلسفه و دلایل ظهور دولتها و شکل گیری تحولات اجتماعی ، نویسنده کتاب آسیب پیشرفت نظام اسلامی و با تبیین استوری کتاب ماهیت لیبرال-دموکراتیک را بیان می کند