خرید عمده کنترل تلویزیون

خرید عمده کنترل تلویزیون تقریباً یک دهه است که LG با تلویزیون های هوشمند خود کنترل جادویی را نصب می کند و همین امر باعث شده است که خرده فروشان این محصول را به عنوان یک مزیت بزرگ برای تلویزیون های ال جی هنگام فروش تلویزیون تعریف کنند ، به همین دلیل هدف آن تشویق مشتریان به خرید تلویزیون های ال جی است. البته امروز می بینیم که سامسونگ برای جذب مخاطبان بیشتر تلویزیون های خود را نیز از راه دور کنترل هوشمند ساخته است تا کاربر بتواند به راحتی و با تلویزیون های خود ارتباط برقرار کرده و ارتباط برقرار کند. اما سوالی که در ذهن بسیاری از مصرف کنندگان وجود دارد؛ تفاوتی بین کنترل جادویی و کنترل معمولی وجود دارد که ما در این مقاله خرید عمده کنترل تلویزیون به این سوال پاسخ خواهیم داد و همچنین ویژگی های آن را بهتر خواهیم شناخت.

کنترل جادویی چیست؟
کنترل های جادویی کنترل هایی از راه دور هستند که به شما امکان می دهند عملکرد تلویزیون خود را از طریق صدا راحت تر کنترل کنید. علاوه بر این ، در کنترل های جادویی امکانات زیادی وجود دارد که از طریق آنها کاربر می تواند کارایی و استفاده بیشتری خرید عمده کنترل تلویزیون از تلویزیون داشته باشد.

توابع کنترل جادویی

تفاوت بین کنترلهای جادویی و معمولی
آیا کنترل کار با رایانه یا موس با صفحه کلید راحت تر است؟ خوب خرید عمده کنترل تلویزیون ، مطمئناً با ماوس راحت تر است ، زیرا با ماوس به راحتی و به صورت حرفه ای تری می توان به محتوای رایانه دسترسی داشت. کنترل جادویی تلویزیون دقیقاً همان نقش موس را در رایانه شما بازی می کند ، به این معنی که می توانید سریعتر به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

به عنوان مثال ، مشکلی که معمولاً در معاینات منظم با آن روبرو می شوید. ورود و جستجو خرید عمده کنترل تلویزیون مدت زیادی طول می کشد ، اما این مشکل در کنترل های جادویی دیده نمی شود ، زیرا کنترل از راه دور جادویی مانند ماوس عمل می کند و با حرکت اشاره گر ماوس و کلیک بر روی حروف به شما کمک می کند. به آرامی سریعتر به نتیجه دلخواه برسید و علاوه بر این می توانید با صوت و فرمان صوتی خرید عمده کنترل تلویزیون این کار را انجام دهید.

از دیگر تفاوت های کنترل جادویی با حالت عادی ، ویژگی های بسیار جذاب کنترل جادویی مانند مقیاس گذاری زنده ، مشاهده 360 درجه جسم ، فرمان صوتی و پیمایشی است که روی آن پیش بینی شده است ، هیچ یک از این موارد در کنترل های عادی یافت نمی شود.

چگونه کنترل جادویی را با تلویزیون همگام سازی کنم؟
اگر اولین بار است که می خواهید کنترل جادویی را با تلویزیون لمس کنید ، مراحل زیر خرید عمده کنترل تلویزیون را دنبال کنید.

تلویزیون را روشن کنید و حدود 10 ثانیه صبر کنید.
کنترل جادویی را در تلویزیون هدف قرار دهید ، سپس دکمه تأیید را فشار دهید.
پس از انجام این مراحل ، پیامی را مشاهده می کنید که حاوی رضایت شما برای همگام سازی خرید عمده کنترل تلویزیون کنترل از راه دور جادویی با تلویزیون است که در صورت پذیرش ، به طور جادویی تلویزیون را کنترل می کند. اما اگر مچ دست ندارید ، ابتدا باید تلویزیون را خاموش و روشن کنید و سپس دکمه Exit را به مدت 7 ثانیه فشار دهید تا عملیات کاملاً پاک شود و برای انجام دوباره آن و پیچاندن مروینا ریموت با تلویزیون ، این مراحل را دنبال کنید سر به زیر.
توابع کنترل جادویی
بزرگنمایی زنده
یکی از ویژگی های عالی این کنترل های جادویی امکان بزرگنمایی سوژه های زنده خرید عمده کنترل تلویزیون است اما تلویزیون هوشمند LG شما نیز باید به این ویژگی مجهز باشد. این ویژگی به شما امکان می دهد هنگام تماشای فیلم یا محتوای دیگر بدون نزدیک شدن زیاد به صفحه ، سوژه خود را از راه دور بزرگنمایی کنید و جزئیات بیشتری از آن دریافت کنید. همچنین می توانید با دکمه سبز رنگ روی کنترل از راه دور جادویی از صفحه خود عکس بگیرید و مکث کرده یا با دکمه قرمز فیلم زنده پخش کنید.

فیلم را تماشا کنید

00:00
00:57

موضوع را از زاویه 360 درجه مشاهده کنید
360 ولت این ویژگی دیگری است که ممکن است شما را متحیر کند. برای استفاده خرید عمده کنترل تلویزیون از عملکرد 360VR ، باید به گالری عکس خود در تلویزیون بروید و سپس بر روی حالت 360 درجه کلیک کنید و تمام گوشه های عکس را با استفاده از کنترل از راه دور خرید عمده کنترل تلویزیون ببینید.

دستور صوتی
با کنترل و صدای جادویی خرید عمده گردو خود می توانید عملکردهای تلویزیون را خیلی ساده خرید عمده کنترل تلویزیون و به روش های مختلف کنترل کنید. از این ویژگی استفاده کنید ؛ ردیابی جستجوی مرورگر و کارهایی مانند تغییر کانال راحت تر خواهد بود.