خرید دمنوش مصفی خون برای حفظ سلامتی بدن/09109483228

    امروزه بیماری کبد چرب یکی از مهم ترین و شایع ترین اختلالات گوارشی در جهان به ویژه کشور ما ایرا

توسط GISOOYEKHABAR در 28 آذر 1401

 

 

امروزه بیماری کبد چرب یکی از مهم ترین و شایع ترین اختلالات گوارشی در جهان به ویژه کشور ما ایران است. بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده در کشورمان ایران، 50 میلیون ایرانی از بیماری کبد چرب رنج می برند که عمدتاً ناشی از عادات غذایی نادرست و استفاده از غذاهای فرآوری شده با مواد افزودنی است. مصفی خون دیمانوش محصول شرکت ایرانی دکتر بیز راه حلی برای شایع ترین مشکلات کبدی است که حاوی سیب سالم سازمان غذا و دارو می باشد. با سفارش دستگاه تصفیه خون دکتر بیس در این سایت جدیدترین محصولات این شرکت به صورت مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه برای شما ارسال می شود. در زیر به طور کامل در مورد این چای صحبت خواهیم کرد و یک موضوع خرید اولیه و قیمت چای تصفیه کننده خون نیز به تفصیل توضیح داده خواهد شد.

 

دمنوش مصفی خون دکتر بیز

چای تصفیه کننده خون دکتر بی ترکیبی از تمام گیاهانی است که در تقویت و پاکسازی کبد موثر است. این محصول توسط شرکت دکتر بیس و با نظارت جهاد دغانی از متخصصین علوم تغذیه و متخصصین طب سنتی و گیاهی طراحی و تولید شده است، به گونه ای که دوز و مقادیر گیاهان موجود در هر کیسه از این محصول با فرمول کاملاً با هم اندازه گیری می شود. دقت بالا در هر بسته قرار داده شده است.

 

استفاده از چای برای تصفیه خون

بسیاری از کارشناسان نوشیدن چای تصفیه کننده خون را برای درمان بیماری های دستگاه گوارش و اندام های داخلی بدن توصیه می کنند. به این ترتیب با مصرف مداوم و طولانی مدت این چای مفید می توانید سلامت جسمانی خود را حفظ کنید.

 

سم زدایی کبد

ترشح سودا در بدن

درمان بیماری کبد چرب

تصفیه کننده خون

ترشح صفرا را کاهش داد.

نکته بسیار مهم در مورد چای مصفی خون بیس خواص همه کاره آن است از جمله:

 

کبد را پاکسازی می کند و به رفع اختلالات و بیماری های کبدی از جمله بیماری کبد چرب کمک می کند

کبد به سم زدایی و پاکسازی بدن کمک می کند

عملکرد رگ های خونی و شریان ها را بهبود می بخشد

کلسترول را کاهش می دهد

خون را از غلظت خارج می کند

همچنین لازم به ذکر است که چای تصفیه کننده خون دکتر بیز یک چای کاملاً دارویی و نه یک مکمل غذایی محسوب می شود. بنابراین می توان از آن برای درمان کامل بیماری ها و اختلالات کبدی استفاده کرد تا با مصرف هر بسته آن یک درجه از چربی کبد کم شود.

ترکیبات چای تصفیه کننده خون دکتر بیز عبارتند از:

 

قاصدک

سیگار کشیدن

قاصدک

علف لیمو

برای لیمو

چای سبز

نگران بودن؛

برای هر اره ماهی

خواهر مریم

همچنین فرآوری این چای به دلیل وجود قاصدک و موسیر به گونه ای است که طعم تلخی به آن نمی دهد و به راحتی قابل مصرف است.

 

قیمت چای تصفیه کننده خون دکتر بی

یکی دیگر از چالش های مصرف کنندگان این محصول قیمت چای تصفیه کننده خون دکتر بیز است که این سوال پیش می آید که چرا قیمت دمنوش های تصفیه خون دکتر بیز در فضای مجازی تا این حد متفاوت است؟

خوب است بدانید با توجه به اینکه چای تصفیه کننده خون دکتر بیز یک محصول انحصاری محسوب می شود و با قیمت مصوب در کشور عرضه می شود. با چندین قیمت مختلف قابل فروش نیست و هرگونه کاهش یا افزایش احتمالی قیمت باید توسط خود بیز به صورت رسمی اعلام شود.

 

چرا سلامت کبد مهم است؟

جالب است بدانید که کبد یکی از مهم ترین اندام های داخلی بدن و حساسیت آن است، بنابراین می توان گفت اگر کبد به درستی کار نکند می تواند عامل بسیاری از بیماری ها و اختلالات در بدن باشد. . . زیرا وظیفه اصلی کبد سم زدایی و پاکسازی بدن از تمام سمومی است که وارد بدن می شود. کوچکترین اختلال در عملکرد کبد می تواند تمام اندام های داخلی بدن ما را تحت تاثیر قرار دهد و آسیب های جبران ناپذیری به سلامتی ما وارد کند.

 

 

دمنوش مصفی خون

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن