خرید تیزر تبلیغاتی از سایت معتبر تک تیزر

تیزر تبلیغاتی چیست ؟

ثبت سفارش تیزر تبلیغاتی مطالب و نکات بسیاری دارد به همین منظور پیشنهاد میکنیم حتما مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

تیزر تبلیغاتی سبکی قدیمی در تبلیغات ویدئویی هست که برخلاف مدت زمان زیادی که درحال استفاده است بسیار پربازده و موثر می باشد اگر تصمیم دارید سفارش تیزر تبلیعاتی دهید پیشنهاد می کنم ابتدا با انواع آنها آشنا شوید. تیزرهای تبلیغاتی حس اعتماد را به مخاطبین منتقل می کنند و به صورت عجیبی آنان را وادار به استفاده از خدمات و محصولات شما خواهند کرد. در کل تیزرهای تبلیغاتی را هنگامی استفاده کنید که به دنبال اینجاد حس اعتماد میان شما و مخاطبینتان باشید.

خیلی از افراد درباره تفاوت موشن گرافیک  و تیزرهای تبلیغاتی سوال می کنند که پیشنهاد می کنم حتما یک سری به بلاگ تک تیزر بزنید تا با تفاوت این دو خدمت آشنا شوید.

تیزرهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که بسته به انتظارات شما ساخته می شودند. درکل اگر بخواهیم تیزرهای تبلیغاتی را دسته بندی کنیم به چند مورد زیر خواهیم رسید که پیشنهاد می کنم قبل از سفارش تیزر تبلیغاتی حتما به خوبی با آنها آشنا شوید.

انواع تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی رئال (بازیگر محور): در این روش فیلمبرداری در استودیو و با به کارگیری بازیگران خانم و اقا اقدام به ساخت تیزر می شود که این روش را بیشتر برای تبلیغات تلویزیونی به کار می گیرند.

تیزر تبلیغاتی کروماکی (پرده سبز): پرده سبز یکی از پراستفاده ترین ابزارها در تبلیغات است. در این نوع تیزر یک نفر به عنوان مجری جلوی دوربین آمده و شروع به معرفی کسب و کار شما می کند. پس زمینه نیز باتوجه به موضوع دلخواه شما تغییر خواهد کرد.

تیزر تبلیغاتی صنعتی: گاهی اوقات شرکت ها ، اداره ها و ارگان ها تصمیم دارند محیط کار خود را به صورت تیزر در بیاورند که این خدمت بسیار به کار آنان خواهد آمد.

نماهنگ و موزیک ویدئو: اگر خواننده هستید و دوست دارید موزیک ویدئویی هیجانی داشته باشید حتما پیشنهاد می کنم از خدمات تک تیزر در بخش نماهنگ و موزیک ویدئو استفاده کنید.

مستند موشن: در این بخش ترکیبی از موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی داریم که عموما به صورت مستند مباحث علمی ، مذهبی و سیاسی مورد بررسی قرار می گیرد.

تصویربرداری هوایی: اگر علاقمند هستید از مجتمع خود به صورت هوایی تصویربرداری شود این خدمت بسیار کارآمد خواهد بود.

منبع : reddithttp://bit.do/promotional-teaser