تمام جزئیات – RT Sport News

[ad_1]

روسیه یکی از 12 تیم حاضر در قرعه کشی پلی آف روز جمعه جام جهانی است. در اینجا نحوه رسیدن آنها به فینال قطر در سال 2022 آمده است.

پس از غیبت دردناک در مسابقات مقدماتی خودکار در اوایل ماه جاری، روسیه دو بازی تا بازی زمستانی آینده تا مرحله پلی آف فاصله دارد.

کسب سهمیه در سومین جام جهانی متوالی ممکن است مستلزم دیدار با کریستیانو رونالدو و برونو فرناندس یا چشم انداز نسبتاً واضح دو پیروزی خانگی مقابل تیم هایی باشد که در رده بندی زیر روسیه قرار دارند.

روسیه چگونه به اینجا رسید؟

می توان ادعا کرد که روسیه خیلی خوش شانس نبود که مستقیماً به جام جهانی 2022 راه پیدا نکرد، زیرا به لطف تساوی 0-0 که در آخرین بازی شما از جام جهانی 9 دقیقه وقت معمول داشت، در راه کرواسی بود. مقدماتی

با این حال، فئودور کودریاشوف مدافع کهنه کار بدشانس که به نظر می رسد مصدوم شده است، نتوانست پاهای خود را به اندازه کافی سریع حرکت دهد تا مانع از منحرف شدن ناخواسته خود از مرکزیت دیرهنگام کرواسی در دروازه خود شود.

این در پایان عملکرد جسورانه روسیه در حیاط خلوت فینالیست های جام جهانی 2018 در زمینی تقریباً خیس رخ داد، اگرچه منتقدان استدلال می کنند که تیم والری کارپین پس از گذراندن کل مسابقه در دفاع مستحق شکست بود.

کارپین خودش اظهار داشت که روسیه جسارت و جاه طلبی برای نگه داشتن توپ و حمله از خود نشان نداده است، اما با توجه به این که چقدر در خطر است، کیفیت حریف و شرایط وحشتناک، حتی این ممکن است قابل بخشش باشد.

در هر صورت، حضور در پلی آف یک جایزه تسلی بخش برای تلاش پرانرژی و نتیجه ای بود که گرفتن آن دشوار بود.

کدام تیم ها در قرعه کشی حضور دارند؟

12 تیم در قرعه کشی حضور دارند که از روسیه و 9 کشور دیگر تشکیل شده است که آنها نیز در گروه های خود نایب قهرمان شدند. دو کشور دیگر، اتریش و جمهوری چک، به دلیل رتبه بندی کلی آنها در لیگ ملت های یوفا برای فصل 2020/21، شامل می شوند.

دو وزنه بزرگ درگیر هستند: برنده یورو 2020 ایتالیا باید به راحتی جواز حضور را کسب می کرد، اما توانست با دو تساوی با برندگان در گروه و یک بن بست بدون گل در ایرلند شمالی، دو امتیاز پشت سر سوئیس به پایان برسد.

تیم ایتالیا در شرایطی موفق شد که برنده یورو، پرتغال، در شرایط دراماتیک‌تری از دست داد و در خانه مقابل صربستان در فینال مرحله گروهی شکستی غیرمحتمل را متحمل شد، که در آن برنده هر چیزی را که باعث گریه کریستیانو رونالدو پس از رد تیمش شد، می‌گیرد. پیش افتاد و در اوایل این ماه در لیسبون در دقیقه 90 به یک برنده باخت.

اسکاتلند، سوئد، ولز، مقدونیه شمالی، لهستان، ترکیه و اوکراین نیز در صدر جدول قرار دارند.

برداشت چگونه انجام می شود؟

سه مسیر وجود دارد: A، B و C. هر مسیر شامل دو مرحله نیمه نهایی است که قرعه کشی می شود و برندگان هر بار در یک فینال با تیم برنده دیگری که در آن مسیر توزیع شده است، بازی می کنند.

همه مسابقات یک رده است و تیم های گلدان 1 در خانه در نیمه نهایی بازی می کنند. تیم های پات 1 روسیه، ایتالیا، پرتغال، اسکاتلند، سوئد و ولز هستند. تیم های پات 2 اتریش، جمهوری چک، مقدونیه شمالی، لهستان، ترکیه و اوکراین هستند.

در عین حال، زمانی که قرعه‌کشی‌ها در پیست‌ها و نیمه نهایی انجام می‌شود، قرعه‌کشی تصمیم می‌گیرد که کدام یک از برندگان نیمه‌نهایی در خانه در فینال در راه خود بازی کنند. برخی از تیم ها از جمله روسیه و اوکراین نمی توانند مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

شانس روسیه چقدر است؟

بازی در خانه در نیمه نهایی مقابل یک تیم گلدان 2 باید به روسیه برتری قابل توجهی بدهد. آنها نمی توانند در این مرحله به مصاف ایتالیا، پرتغال یا دو تیم دیگر 20 مدعی برتر یعنی سوئد و ولز بروند.

لهستان بالاترین رتبه‌بندی تیمی است که می‌تواند هفت پله‌تر از روسیه در رده 27 میزبانی کند، اما تیم پائولو سوزا در یورو 2020 شکست خورد و تقریباً در مقدماتی خیره نشد، اگرچه آنها ماشین گلزنی در قهرمانان را در رده‌های خود دارند. رابرت لواندوفسکی لیگ، آخرین بازی خود را در خانه به مجارستان باخت و شش امتیاز با انگلیس قهرمان فاصله گرفت.

روسیه در 8 بازی خانگی شکست نخورده است و از زمانی که کارپین پس از قهرمانی خستگی ناپذیر خود در یورو، 9 بازی خانگی را بدون پاسخ به ثمر رسانده است.

با این حال، این رکورد به شدت با پیروزی در برابر پسران شلاق از گروه مقدماتی آنها تزئین شده است: 6-0 بر قبرس و 2-0 بر مالت.

اگرچه ارقام امیدوارکننده به نظر می‌رسند، اما می‌توان روسیه را به‌طور واقع بینانه به‌عنوان برابر و تا کنون در دوران کارپین اثبات‌نشده توصیف کرد. آزمایش واقعی آنها احتمالاً در یک پایان بالقوه خواهد بود.

بهترین گزینه برای روسیه چیست؟

نمی توان انکار کرد که مقدونیه شمالی ضعیف ترین تیم روی کاغذ در قرعه کشی است.

رتبه 67 آنها به این معنی است که آنها بی نهایت 30 مکان پایین تر از نزدیک ترین امید بعدی برای پلی آف، یعنی ترکیه هستند، که پیروزی آنها برابر ایسلند در آخرین بازی خود برای رسیدن به این مرحله را چشمگیرتر می کند. آنها در طول تاریخ خود در هر چهار بازی مقابل روسیه در مسیر باخت گلی نخورده اند.


چرا روسیه یک ابرقدرت فوتبال نیست؟

اگر روسیه مقابل یکی از حریفان احتمالی خود در گلدان 2 قرار بگیرد، احتمالاً اعتماد یکسانی از هر دو طرف وجود خواهد داشت، در این صورت انتظار دارید که در خانه حضور داشته باشید تا آنها را به محبوبیت تبدیل کنید.

روسیه همچنین باید امیدوار باشد که در خانه برای فینال بالقوه خود و در برابر یک کشور ضعیف تر قرعه کشی شود: یا یک مدعی برای گلدان 2 که باعث اختلال می شود، یا اسکاتلند برای گلدان 1، اگرچه فینال مقابل سوئد یا ولز نیز می تواند الهام بخش ایمان باشد.

و عقب نشینی در بدترین حالت؟

از انگیزه که بگذریم، هیچ هوادار روس حاضر به دیدن ایتالیا یا پرتغال در مسیر سرزمین موعود نخواهد شد.

جدای از کیفیت فراوان در رده های خود، دو غول فوتبال اروپا احتمالاً پس از ننگ از دست دادن یک جواز خودکار، آتشی در شکم خود دارند و قصد دارند آنچه را که به عنوان جایگاه شایسته خود در صدر می دانند، کسب کنند.


قلب شکسته برای روسیه پس از گل به خودی دیرهنگام در کرواسی، بازدیدکنندگان شجاع را از حضور خودکار در جام جهانی فوتبال 2022 محروم کرد.

روسیه در صورت خروج هر یک از این تیم ها با آزمون بسیار سخت تری نسبت به کرواسی روبرو خواهد شد و با توجه به زندگی هایی که در تابستان امسال در برابر کشورهای مشابه بلژیک و دانمارک متحمل شده است، دلیل چندانی برای خوش بینی وجود نخواهد داشت.

در مورد رقبای آینده نیمه نهایی، ترکیه دوباره زیر نظر سرمربی جدید استفان کونز به نظر می رسد، جمهوری چک به مرحله یک چهارم نهایی یورو رسیده است و لهستان از لواندوفسکی مدعی توپ طلا با بازیکنان مختلف از بهترین باشگاه های اروپا حمایت کرده است.

اگر روسیه به جام جهانی صعود کند چه اتفاقی می افتد؟

اگر روسیه موفق شود از چالش سخت مقدماتی عبور کند، حرکت برای جایگزینی استانیسلاو چرچسف، که روسیه را به مرحله یک چهارم نهایی فینال 2018 هدایت کرد، با کارپین در ژوئیه موجه به نظر می رسد.

شاید انتظار نمی رفت آنها در یورو 2020 بدرخشند، اما با ناله کردن برای دانمارکی ها و پایان دادن به تفاضل گل منهای 5 نشان می دهد که کشور در حال افول است، و حذف جایزه کارپین از روستوف به سرعت منجر به یک نوسان ظاهراً تمیز شد.


رونالدو در گریه و جوکوویچ بعد از گلزنی صربستان در دقیقه 90 دیوانه شد تا به جام جهانی برسد (فیلم)

انتظار می رود کارپین در تابستان نمایش بهتری نسبت به روسیه داشته باشد و بدون شک با پیروزی در پلی آف و شرکت در اولین تورنمنت خود به عنوان سرمربی بین المللی پس از بازی در جام جهانی 1994 و 2002 مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

روسیه در چهار تلاش خارج از خانه به مرحله حذفی مسابقات نرسید و تا سال 1986 ادامه داشت و تنها سه پیروزی در این راه داشت.

اگر روسیه شکست بخورد، وضعیت چگونه است؟

این احتمالاً به نحوه خروج آنها از پلی آف بستگی دارد، زیرا خروج نزدیک به دو تیم بزرگ احتمالاً با شکست ضعیف یک تیم گلدان 2 بسیار متفاوت است.

رویکرد کارپین تاکنون عملگرایانه تلقی شده است – اخراج کاپیتان سابق آرتم ژوبا، در حالی که همچنان بازیکنانی را خطاب می کند که بهترین نیستند، واگذاری 74 درصد مالکیت اسلواکی در حالی که 1-0 در خانه پیروز می شود – اما این می تواند سختی محافظه کارانه در نظر گرفته شود و هیچ نتیجه ای برای آن نشان داده نشود.


دانمارک در حال حاضر تلاش خود را برای جام جهانی آغاز کرده است که نشان از فضیلت دارد

کارپین تا پایان رقابت‌های جام جهانی قرارداد دارد و این نشان می‌دهد که او باید روسیه را به پیشرفت ملموس در فینال‌ها هدایت کند تا مطمئن شود کارش را حفظ می‌کند.

علاوه بر این نگرانی‌های فوری، روسیه انتظاراتی در قالب قرعه‌کشی مسابقات مقدماتی یورو 2024 که در اکتبر 2022 برگزار می‌شود، خواهد داشت تا تصمیم بگیرد کدام کشورها در راه فینال آلمان با یکدیگر روبرو خواهند شد.

پلی آف کی و جام جهانی 2022 کی؟

قرعه کشی ساعت 17:00 CET روز جمعه 26 نوامبر انجام خواهد شد.

روسیه در 24 مارس 2022 میزبان نیمه نهایی خواهد بود. اگر آنها برنده شوند، پنج روز بعد، در 29 مارس در فینال خواهند بود.

فینال در قطر قرار است از 21 نوامبر تا 18 دسامبر 2000 برگزار شود و قرعه کشی فینال ها در آوریل گذشته انجام شود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin su tesisatçısıkuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdurElektronik sigaraturkuaz korsan taksi