ترند ترین کتب ایرانی به نقل از یزدبوک

خواندن و مطالعه نمودن کتاب، می تواند زندگی شما را تغییر‌و تحول دهد و شما را به ج

توسط GISOOYEKHABAR در 2 اسفند 1400

خواندن و مطالعه نمودن کتاب، می تواند زندگی شما را تغییر‌و تحول دهد و شما را به جهت وصال به هدف ها تان کمک کندبرای شروع مطالعه و خواندن کتاب گزینه علاقه تان صرفا به اندازه هست در یک مکان ساکت بروید، و اصلی امداد کتاب، گوشی و یا تبلت، خود را در دنیای دیگری خیال کنید و کلیدی لغات یا باز‌نگری های جدیدی آشنایی پیدا کنید.

ایران اهمیت ادبیات زیاد غنی و دارای شهرت کلیدی نویسنده‌های پرآوازه می باشد که کتاب‌ها و رمان‌های مضاعف جذاب را به جهت اندیشمندان می نویسندشما می توانید با تلاوت این مکتوب ها احساسات متعدد را به مهربانی شعور کنیدبرای خرید کردن همین کتاب ها به کتابفروشی آنلاین یزد بوک مراجعه نمایید.

 بهترین کتاب های ایرانی که باید خواند

 بهترین مکتوب های ایرانی که باید خواند و از موضوعات و روایت های متفاوت آن ها تجربه به دست آوردن کرد، به شرح زیر می باشند.

 https://s6.uupload.ir/files/screen_shot_2022-01-26_at_3.16.46_am_k72i.png

1زوال کلنل اثر محمود دولت آبادی

 موضوع اهمیت این کتاب، در گزینه سه چیز خانواده، تاریخ و ملت می باشدداستان از آنجایی آغاز شد که  شبی بارانی، دو پلیس به سمت آقای کلنل رفتند از او التماس کردند تا جسد دخترش را تحویل بگیرد.

دختر ش، بوسیله افراد شکنجه گر قربانی شده بوداین مکتوب به وسیله محمود دولت آبادی نوشته شده استمحمود دولت آبادی، یک عدد از نویسندگان مضاعف دارای شهرت جمهوری اسلامی ایران می باشددر داستان هایش تخیل پردازی زیادی دارداین نویسنده ی اهمیت توان قلم، می تواند به راحتی، حالات روحی شما را تغییر دهد.

دولت آبادی جوایز زیادی را بابت نوشتن مکتوب زوال کلنل گرفته میباشد و یکی از از بهترین کتابهای اهل ایران که باید خواند، می باشد

۲ کتاب بوف کور اثر صادق هدایت

راوی کتاب فوق العاده بوف کور، یک‌ مرد نقاش استروای ماجرا مدام نگارگری یک دختری را می کشد که لباس سیاه پوشیده و یک نیلوفر آبی پژمرده را در دست گرفته، و به پیرمردی می دهد که ذیل درختی نشسته است.

ماجرای کلیدی همین داستان، از آنجا شروع می شود که این نقاش، درون سوراخی در خانه اش، آن چیزی را می بیند که نگارگری می کندو در ادامه او عاشق ی زیبایی و به ویژه شیفته چشمان دخترک سیاه پوش می شود و همین اتفاقات، به طرز شگفتی، زندگی او را تغییر تحول می دهدشرح این مکتوب این مدل است.

(در زندگی زخمهایی میباشد که مانند خوره روح را آهسته در گوشه گیری میخورد و میتراشداین دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد، چون عموما عادت دارا هستند که این دردهای باورنکردنی را جزو اتفاقات و پیش‌آمدهای نادر و تعجب آور بشمارند و چنانچه کسی بگوید یا بنویسد، مردمان بر سبیل عقاید اعصاب و عقاید خودشان همت می‌کنند آنرا حیاتی لبخند شکاک تمسخر آمیز تلقی بکنند.

زیرا بشر هنوز راه‌حل و دوائی برایش پیدا نکرده و صرفا داروی آن فراموشی به وسیله شراب و خواب تصنعی به وسیله افیون و مواد مخدره است، البته ندامت که اثر گذاری اینگونه داروها موقت می باشد و بجای تسکین پس از مدتی بر شدت درد می افزایدآیا روزی به اسرار همین اتفاقات ماوراء طبیعی، همین منعکس شدن سایه روح که در موقعیت اغماء و برزخ در میان خواب و بیداری جلوه می کند کسی پی خواهد برد؟

کلیدر طولانی ترین رمان زبان فارسی

 کتاب کلیدر، طولانی ترین رمان فارسی، متن محمود دولت قریه می باشداین کتاب داستان طولانی و جذاب در ۱۰ کتاب به مدت ۱۵ سال متن شده است.

خواندن ۱۰ کتاب کلیدر مستضعف وقتی طولانی می باشد، اما شما پس از اتمام این کتاب، متوجه می شوید که چه کتاب شاهکاری را مطالعه کرده اید و حساس گونه های توصیفات محمود دولت قریه در همین رمان آشنا شده اید.

https://www.yazdbook.com/

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن