تأمین کننده کتاب های الکترونیکی در ایران

به عنوان اولین و با تجربه ترین تأمین کننده کتاب های الکترونیکی در ایران با بیش از 3 سال تجربه درخشان ، متأسفانه خرید برخی از هموطنان عزیز دشوار است که مجموعه ای از کتاب های خارجی را خریداری کنند. ما تصمیم گرفتیم که آخرین نسخه را برای هموطنان عزیز خریداری کنیم. بیایید به کتابهای آمازون کمک کنیم.

ما توانایی خرید PDF اصلی ، ePub ، Kindle Kindle و نسخه های چاپی اصلی ، نسخه های نادر دست نوشته و … را با خرید تضمینی از ایالات متحده داریم.

کتابها با توجه به نوع و قالب درخواست شما در سیستم جامع مورد بررسی ، در اسرع وقت ارزیابی ، تهیه و تهیه می شوند. میانگین زمان تخمین زده شده برای تهیه کتاب پس از خرید حدود 2-3 ساعت است.

از Amazon ، Kindle Amazon کتاب بخرید
لازم نیست یک حساب آمازون برای نسخه های Kindle داشته باشید ، فرمت های ارائه شده با نسخه های غیر PDF ، نسخه تبدیل شده نیز برای راحتی کاربران ارسال می شود ، اما اگر می خواهید از Kindle Reader استفاده کنید ، می توانید از اورجینال استفاده کنید قالب

برای خرید کتاب آمازون ، گوگل کتاب یا. ، فقط کافی است از طریق فرم زیر لینک کتاب را وارد کرده و روی ثبت نام کتاب سفارش سبز کلیک کنید. سپس سفارش شما با استفاده از حساب شخصی که در سیستم ثبت نام کرده اید دریافت و برآورد می شود. اگر عضو سیستم نیستید ، از طریق این لینک مشترک شوید.

لطفاً قبل از خرید سفارش جدید ، عنوان مورد نظر خود را جستجو کنید تا زمان تحویل از بخش خرید کتاب کاهش یابد. پس از وارد کردن عنوان کتاب ، اگر نسخه قبلاً توسط ما تخمین زده شده است ، در این لیست ظاهر می شود که می توانید آن را فورد انتخاب کرده و تحویل بگیرید. اگر نسخه وارد شده در بانک اطلاعاتی ما از قبل موجود نباشد ، طی چند ساعت قابل دسترسی خواهد بود.

از طریق پیامک و ایمیل به کل مراحل اطلاع رسانی می شود. اگر به هر دلیلی از کتاب تهیه شده ناراضی هستید ، ما بدون هیچ گونه سؤالی به شما بازپرداخت خواهیم کرد.

در صورت بروز مشکلی در خرید ، کارشناسان ما مبلغ موردنیاز برای پرداخت را به شما ریال محاسبه و برای شما ارسال می کنند. اگرچه کتاب ها با قیمت دلار محاسبه می شوند ، اما در اکثر موارد رقم نهایی 80٪ پایین تر از قیمت وارد شده در سایت آمازون یا گوگل کتاب است. دلیل این امر این است که ما یک خرده فروش هستیم و نرخ تخفیف به دلیل خرید است که ما خیلی بیشتر از شخصی می گیریم که فقط 1-2 کتاب خریداری می کند. این تخفیف به ما امکان می دهد تا حد ممکن قیمت را بدست آوریم.