بهترین منطقه چهارباغ کرج

 

چهارباغ کرج همانند شهر های شمالی کشور است به این دلیل که سرسبزی این منطقه و آب و هوای آن مانند آن شهر هاست و طبیعت بکر و ویلا های لاکچری و زمین های سرسبز چهارباغ ما را یاد شهر های شمالی می اندازد.

چهارباغ منطقه ای قدیمی در ساوجبلاغ استان البرز است که آثار تاریخی و درخت های آنجا نشانه ی قدمت طولانی این منطقه است و منطقه چهارباغ به دلیل اهمیتی که برای مسئولین دارد دارای همه ی امکانات رفاهی است.

چهارباغ در استان البرز

چهارباغ در ساوجبلاغ است و هر دو در استان البرز قرار گرفته اند. این منطقه از شمال به جاده قدیم کرج قزوین، از شمال شرقی به خیابان صنعتکاران که مرز میان کرج و کمال شهر است، از سمت جنوب شرق محدود به خط راه آهن و جاده قزلحصار است. 

زیبایی چهارباغ باعث رشد ویلا و باغ و باغچه در این منطقه شده است. این عمل سبب می شود تا افراد برای ساخت و ساز ویلا و ساختمان در این منطقه به مشکل بر نخورند، چرا که در بعضی مناطق افراد برای رساندن مصالح ساختمانی به محل ساخت به مشکل بر می خورند.

یکی از مهمترین اصل ها در انتخاب هر منطقه ای، راحتی مسیر رفت آمد به آن محیط می باشد. ارزش و سود این مناطق به علت سهولت در رفت و آمد است، چهار باغ نیز جزء منطقه هایی به حساب می آید که افراد می توانند به راحتی به آنجا سفر کرده و از این بابت نگرانی نداشته باشند.

چهارباغ شهری زیبا در استان البرز می باشد. این شهر از توابع شهرستان ساوجبلاغ است. بر اساس آمار های گرفته شده این منطقه در سال 1385 نزدیک به 5617 نفر را در خود جای داده است.

 این آمار با پیوستن دو روستای پرجمعیت به نام های مهدی آباد و ملک آباد به این منطقه، بر اساس آمار های گرفته شده در سال 1387 جمعیت چهار باغ به 64 هزار نفر رسیده است. و همچنان به علت مهاجر پذیری این منطقه، این آمار دائما در حال تغییر است و تاکنون به این میزان اضافه شده است.

چهارباغ منطقه ای بکر در کرج

وقتی می گوییم چهارباغ منطقه ای بکر است به این دلیل است که سرسبزی منحصر آن باعث این بکر بودن شده است. چهارباغ نیز به مانند مناطق تهراندشت، کردان و جاده سهیلیه طبیعتی بسیار زیبا دارد و همین مورد سبب شده تا افراد بتوانند با اطمینان اقدام به ساخت ویلا و خرید زمین کنند.

 این منطقه زیبا دارای باغ های میوه و درختانی زیبا است که در فصل های سال طبیعتی رویایی بوجود می آورند. وجود آب کافی و هوای مناسب سبب شده تا افراد مزارع متنوعی را ایجاد کنند، همچنین یکی دیگر از موارد مهمی که علاقه افراد را به این منطقه زیاد کرده است، وجود آب، برق و گاز است که مورد بسیار مهمی در خرید ویلا به حساب می آید.

شهرک الهیه و دهکده ورزشی از محلات و توابع شهر چهار باغ می باشند، همینطور وجود اراضی زراعی با تنوع کشت انواع محصولات کشاورزی با وسعت 1500 هکتار و به ویژه فعالیت گسترده گلخانه های تولید کننده گل ها و گیاهان زینتی در این منطقه سبب شده است تا این شهر زیبا به قطب گل و گیاه استان البرز شهرت یابد.

ویژگی چهارباغ برای سرمایه گذاری

منطقه ای مناسب هم برای کشاورزان و هم برای سرمایه گذاران

سرسبزی خیره کننده

زمین ها در چهارباغ دارای قولنامه و مهندسی ساز است 

دسترسی با چهارباغ از سمت اتوبان کمی آسان تر خواهد بود و هم به کرج و هم به تهران نزدیک تر است.

یک مزیت که چهارباغ نسبت به نقاط دیگر دارد این است که اینجا در نزدیکی کلانشهر کرج قرار گرفته است یعنی دسترسی آسان و سریع به تمام خدمات مانند امور دولتی ، اگر محل زندگی شما در کرج باشد در کمتر از ده دقیقه در کرج خواهید بود و عملا این یعنی کاهش اتلاف وقت و هزینه های رفت و آمد .

آب و هوای چهارباغ کاملا معتدل است و شما عمیقا پاکی هوا را در چهارباغ حس خواهید کرد و همه این ها مدیون کشاورزی قوی در چهارباغ است.

وجود گل و گیاهان زینتی در گلخانه ها سبب شده که این منطقه زیبایی خاصی را به خود اختصاص دهد.

بهترین منطاق چهارباغ کرج

  • اقدسیه
  • الهیه
  • گلستان 
  • بوستان
  • عرب آباد
  • قوهه

کدام منطقه برای خرید ویلا مناسب تر است؟

در چهارباغ مناطق زیادی وجود دارد که 6 منطقه چهارباغ از مناطق برتر شمرده می شوند و سرمایه گذاری یعنی خرید ویلا و خرید زمین بسیار رایج است.

برای خرید ویلا بهتر است از همه ی مناطق بازدید کنید و سپس اقدام به خرید زمین کنید زیرا در چهارباغ مناطق مختلف با امکانات گوناگونی وجود دارد و متناسب با نیازهای خود برای خرید ویلا بهترین منطقه را برگزینید.

منبع: https://emelk.biz/get-to-know-chahar-bagh-karaj/