امپلی فایر تقویت کننده صدا چیست و چه کاربردی دارد آی سی بِست

اکثر اوقات تولیدکنندگان اسپیکر هر دو گزینه همین مقادیر را به خریداران ارائه می‌کنند. هر دو هم نقش بسیار مهمی ر

توسط GISOOYEKHABAR در 1 دی 1401
اکثر اوقات تولیدکنندگان اسپیکر هر دو گزینه همین مقادیر را به خریداران ارائه می‌کنند. هر دو هم نقش بسیار مهمی را در صحیح انتخاب اسپیکر ایفا می‌کنند. ممکن میباشد در استودیو یا این که در محفظه فعالیت خود آمپلی‌فایری داشته باشید که به شکل عادی ۵۰ وات توان داراست اما به اقتدار پیک ۱۵۰ وات مستضعف باشد. در نتیجه شما به اسپیکری حیاتی مشخصات RMS ۵۰ وات و قدرت پیک ۱۵۰ وات مستمند خواهید بود. دسته‌بندی نشده اینطور به نظر میرسه که شما نیاز به یک ساب ووفر داشته باشید. در واقع شما نباید از باندهای بیضی انتظار ۱ ساب ووفر را داشته باشید به برهان این‌که بیس های شدیدی که اسپیکر شما در طول دانی مدت سبب ساز از میان رفتن سراند و ویس کویل و توییتر می شود. من ماشین صفر خریدم پارس نمایندگی میوه اگه باند وظبت عوض کنم گارانتی برق خودرو باطل میشه. به عبارت دیگر انرژی آمپلی فایر را به تک شبکه اختصاص می‌دهید و اثر فوق‌العاده دارد. بلندگو‌ها را به حرکت در اورد همین مدل امپلی فایر‌ها ممکن میباشد یک سری نتورک و یا تک نتورک باشند. بیایید کارمان را کلیدی بررسی گونه های متفاوت آمپلی فایر جی تی آر آغاز کنیم. آمپلی فایر به جنس خاص و مهمی گفته می شود که میزان مرغوب بودن صدای خروجی شما را تا حد فراوان متعددی ارتقا می دهد. مطمئنا در هم اکنون حاضر نوع های فراوان متعددی از طرح ها و ساختار های مختلف آمپلی فایر جی تی آر در بازار موجود می باشد و هر کدام از این گونه ها یا ساختار ها، یک سری ویژگی های یگانه و منحصر به فرد به فرد هم دارند. در دنیای سیستم های صوتی، استفاده از گونه های آمپلی فایر جی تی آر می تواند با بالایی داشته باشد. این کالا قادر و اساسی بها به شدت مالامال کاربرد بوده و شما می توانید از آن در سیستم های متمایز نیز به کار گیری کنید. دیدنی هست بدانید که نوع ها و طرح های مختلف آمپلی فایر جی تی آر می توانند به جهت پروژه های مختلف به شدت خوب و لبریز بازده باشند.

و گونه های کلاس کاری آمپلی فایر ها

می توانید از مدارات حذف نویز نیز به کارگیری نمایید البته در وضعیت عادی وجود نویز در خروجی ترانس منطقی نمیباشد و می بایست علت وجود نویز را پیدا کنید. امیدواریم به امداد آفریدگار بتوانیم در اسرع وقت جوابگوی نیاز همه بازدیدکنندگان عزیز وب سایت تهران کیت باشیم. دقت داشته باشید که مهمترین معضل امروزه در بازار یافتن متاع مهم است چرا که در تراز اولیه و سوای آزمایش توان واقعی بلندگوها تنها از بر روی مشخصات ذکر شده برای آنها قابل استخراج میباشد .
  • و انقطاع شدن صدا در لحظه عوض شدن فرکانس صداست, بهتر بود اونکیو در الگوریتم های خودش حرکت قابل انعطاف و پیوسته تری برای تنظیمات اکولایزر طراحی می کرد.
  • با ارتقاء این کارداران تعداد بلندگو هایی که به عمل می رود هم افزایش یابد چرا که در جمعیتی که ازدحام میباشد به کارگیری از یک بلندگو انتخابی اشتباه بوده و سبب ساز قلیل رسیدن صدا به اشخاص شود.
  • در دهه 1920 در برلین ، اوژن بیر Beyer معتقد بود که سینما فرصت جدیدی را در رسانه های ارتباطی فراهم می کند.
  • به این دلیل، آمپلی فایر های کلاس B به ندرت در سیستم های صوتی اتومبیل به کارگیری می شوند.
در یک پیکربندی رینگ باز، هیچ مدار بازخوردی اهمیت آن دارای ربط نیست. ولی در یک پیکربندی حلقه بسته، آمپلی فایر به جهت کارکرد صحیح به برخورد نیاز دارد. عملیاتی می تواند برخورد منفی یا برخورد مثبت داشته باشد. اگر آنالوگ نتورک برخورد در پایانه مثبت آپ امپ وجود داشته باشد، به آن برخورد مثبت می گویند. در غیر این صورت، آمپلی فایر های عکس العمل منفی مدار برخورد را از طریق پایانه منفی متصل می کنند.

نقش آمپی فایر خودرو چیست؟

مواردی که دارای یک خروجی ساب ووفر جداگانه میباشند در واقع کار را برای کاربر معمولی کرده اند و عضو تمامی فرکانس های خروجی صدا را به رخ تفکیک شده در اختیار خواهد داشت و دیگر نیاز بهمدار فیلتر زیر گذر یا این که مدار فیلتر بالاگذر صدا نخواهد داشت. انواع آمپلی فایر و ماژول آمپلی فایر را می توانید از روش وب سایت فروشگاهی چیستا خریداری نمایید اما در ادامه به باز‌نگری مشخصات کلیدی همین دستگاه خوا هیم پرداخت. کارگزاری آمپلی فایر یک عدد از موثرترین راه و روش های تقویت کیفیت صدا در سیستم های صوتی خودرویی است. به زبان معمولی وظیفه آمپلی فایر، گرفتن سیگنال محل ورود ضعیف، تقویت آن و ارسال سیگنال حاذق تر به بلندگوها است. انواع متفاوتی از آمپلی فایرها در بازار وجود دارد، قبل از این‌که تصمیم بگیرید کدام یک برای خودروی شما مطلوب است، خوب تر هست در مورد آنان بدانید. همین مقاله اصول نخستین طریق عملکرد یک تقویت کننده و معنای کلاس های متعدد آمپلی فایر را به شما تفسیر می دهد.

دلیل تولید نویز در سیستم ماشین

قطعات باید دقیقا طبق لیست ارائه شده در وبسایت باشند در غیر اینصورت مدار شما با نقص‌ مواجه خواهد شد. روی مسیرهای اساسی تغذیه میز دقت داشته باشید تا به ترازو کافی به جهت عبور جریان تقویت شده باشند. سفارش می کنیم قبل از هر اقدامی از صدق قطعات مونتاژ شده بر روی پیروزی اطمینان حاصل کنید. ولتاژ تغذیه شما حیاتی این ترانس بیش از حد مجاز خواهد بود و میبایست در طراحی اصلاحاتی انجام شود. در نتیجه، در گزینش انواع آمپلی فایر جی تی آر مراقب باشید. آن‌گاه از نقطه تصمیم فوق، باید اساسی سیستم صوت خودرو، آشنایی مختصری داشت. در یک نگاه کلی در صورتی که بخواهیم اجزای بخش اعظم سیستم صوتی ماشین به جهت اتومبیلهای محدوده قیمتی بی آلایش را بیان کنیم، عبارتند از رادیو پخش، بلندگو یا این که باند یا اسپیکر، آمپلی فایر، ساب ووفرو توییتر. اشکال باندها، ساب ووفر، آمپلی فایر و … از گزاره موردها پیشنهادی برای نصب می باشند. در همین نوشته به معرفی آمپلی فایر 4 شبکه پرداختیم و چگونگی کارگزاری آن را هم بیان نمودیم. نیاز می باشد تا به جهت نصب سیستم صوتی خودروی خود به شخصی که در همین کار تبحر کافی داراست مراجعه نمایید.

کاربرد میکروفن در دنیای مجازی امروز

ممکن میباشد علت این نویز تخریب سیگنال در سرانجام تداخل RF باشد. اصولا کابلِ آنتن بدون حفظ کننده یا این که سیمی که بیش از حد به آنتن نزدیک است، موجب تداخل الکترو مغناطیسی می‌شود. در بیشتر مواقع پیجینگ جوان پردازش می بایست از همان کابلی که به جهت اتصال آمپلی‌فایر به باطری استعمال کردید برای اتصال زمینی هم استعمال کنید، اما ارتفاع سیم زمینی شما نیاز نمی باشد به‌اندازه طول کابل الکتریسیته شما باشد.

آمپلی فایر مونو آدیو کوارت گونه audioQUART AQ-R3500.1D

همانطوری که در رخ فوق ملاحظه می نمایید یک آمپلی فایر ماشین به سه طبقه کلی تقسیم می شود که ابتدار هر کدام را معرفی می نماییم و آن گاه جداگانه هر نصیب را آیتم باز‌نگری قرار می دهیم. دو شبکه استریو این آمپلی فایر مربوط می شود به بلندگو های فول رنج یا میدرنج و توییتر و شبکه سوم نیز به یک ساب ووفر اختصاص دارد. اتصال خروجی هم اهمیت استعمال از اتصال پیچی و یا این که فیش های موزی (اسپیکون) شکل می گیرد. در شرایط پیچی، کابل های باند پایین فیش های خروجی پیچی صورت آمپلی فایر قرار دیتا و پس از آن پیچ ها سفت کرده و اتصال برقرار می شود. همینطور باید کانال‌های آمپلی فایر بریج خویش را به صدق تهیه کنید. عمده آمپلی فایرها حساس یک خصوصیت متقاطع داخلی هستند که به شما قابلیت و امکان می دهد تا گذر بالا ، تمام موفقیت یا پایین گذر را تهیه و تنظیم کنید و تا وقتی که صدای دلخواه خویش را اخذ نکنید می بایست آزمون و غلط کنید. ولی در شرایط کلی بایستی همه ورودی های آمپلی فایر ارزیابی بشوند تا مشخص شود که اتصال کوتاهی در بین دو سرو ورودیها وجود نداشته باشد. و در صورتیکه نتوانستید نسب به از بین بردن آن مبادرت کنید واجب می باشد تا برطرف کردن آن به گارانتی مراجعه نمایید. یکی از از خدماتی که گارانتی به تیتر تمیرگاه تخصصی آمپلی فایر ارائه می دهد، تعمیر آمپلی فایر در محل است.

تعمیر یا این که جایگزینی یک آمپلی فایر اتومبیل شکسته

این نقص‌ ناشی از ناهماهنگی میزان وات پشتیبانی شده بوسیله آمپلی فایر داخلی و بلندگوهای سیستم است. به عنوان نمونه خیال نمایید آمپلی فایر شما از حداکثر 25 وات پشتیبانی می‌کند؛ در حالی که بلندگوهای سیستم صوتی خودروی شما 50 وات است. در همین وضعیت طبیعی هست که شما نیمی از ظرفیت سیستم صوتی خویش را از دست خواهید داد؛ و به نوعی بلندگوها کار کشته به ارائه کل ظرفیت خویش نیستند.

شکل موج خروجی تقویت کننده کلاس A

اسپیکرها سیم هایی در پشت و جلو خویش دارا هستند که بایستی همین سیم ها به درستی به اسپیکر وصل شوند. در سطح بعدی شما می بایست سیم کشی از آمپلی فایر به سمت باتری را انجام بدهید و آن‌گاه از آن باید فیوز داخلی در سیم برق دارای را نصب نموده و به محکم نمودن اتصالات و سرپوش ها مبادرت نمایید. در طبقه سوم پری آمپلی فایر را می بینید که شامل مقاومتها ، آی سی های اپ امپ ، چندین ولوم ،فیش Rca ، دکمه کشویی و یک سری کانکتور می باشد . جور اتصالات در ورودی و خروجی آمپلی فایر تماماً مختلف است. این نکته را نیز باید در لحاظ داشت که برای نمونه یک آمپلی فایر که اساسی خروجی صدا حیاتی توان 100 وات در هر شبکه می باشد می تواند حجم صدایی 2 برابر نسبت به آمپلی فایر 10 وات را ایجاد کند.

صفحه اصلی

آمپلی ها یک مدل نیست که به فرض شما بگویید من به جهت سیستم خودم یک آمپلی فایر میخوام نیکی باید بر مبنا اقتدار گزینه لحاظ آن را تهیه نمایید که در ادامه همین مورد قضیه را عمده بررسی خوا‌هیم کرد. برای صدای اندک اولیه تحلیل کنید که هم دستگاه متصل و نیز بلندگو پر‌نور باشد و میزان صدای باند خودرو هم زیاد باشد. مطمئن گردید که آیا دستگاه متصل در اکنون پخش یک فولدر ترانه هست یا این که خیر.اگر دستگاه متصل عملکردها یا حالت های متعدد دارد ، آن ها را روی موردها مطلوب تهیه و تنظیم کنید. وقتی که فولدر های آهنگ در رایانه شما در درحال حاضر پخش هستند ، تحلیل نمایید که تنظیمات خروجی صدای رایانه ، نظیر تنظیمات Bluetooth و غیره ، به صحت تنظیم شده باشد. اگر دستگاه شما به دستگاه بلوتوث متصل نیست ، یکبار دیگر دستگاه متصل را اساسی واحد جفت کنید. اگر دستگاه شما اهمیت استفاده از سیم متصل هست ، سیم را موقتاً از برق انقطاع کنید و بعد از آن آن را محکم به ترمینال های دستگاه متصل و بلندگو متصل کنید. سوراخ موتور را ببندید تا آب از سیم برق و داخل اتومبیل نریزد. تقویت کننده 4 کاناله را در یک قسمت خشک و مهم تهویه مناسب نظیر صندوق عقب قرار دهید. یک فیوز حیاتی جايگاه به اندازه که در یک نگهدارنده فیوز محافظت می شود، از کابل برق مثبت نگهداری می کند. در صورتی که مشکلی مثل اتصال کوتاه صورت دهد، فیوز منفجر می شود و از ایجاد آتش سوزی حفظ می کند. امپدانس بلندگو را ارزیابی نمایید تا کمتر و عمده از مقدار گفته شده نباشد. اتصال پین RCA را تحلیل نمایید و چنانچه از سوکت Hi-Level به کار گیری میکنید آن را نیز تحلیل کنید. از بکار بردن عبارات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز و قومیتی دارا‌هستند خودداری کنید. دارای افزایش ولوم به نیز ریختگی صوتی نیز بیشتر شده تا جاییکه دیگر توانمند به تحمل آن نیستید. در همین رخ شما کاهش از نصف ظرفیت بلندگوی خود را درایو کرده اید. در این قسمت پردازش های صوتی مانند اکولایزها، فیلترها، یا این که حتی بازیابی های صوتی و غیره… بر بر روی سیگنال صوتی انجام می شود.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن