آیا چلسی و آبراموویچ 130 میلیون دلار برای لوکاکو هدر دادند؟ – اخبار ورزشی RT

[ad_1]

زمانی که رومن آبراموویچ قرارداد امضای روملو لوکاکو را با مبلغ 130 میلیون دلار قبل از شروع فصل تحریم کرد، چلسی انتظار بازگشت کافی را از احتمالاً تحت تعقیب ترین مهاجم اروپا داشت. آیا آنها اشتباه می کنند؟

لوکاکو در دو بازی اول لیگ فصل گذشته به همان اندازه گل به ثمر رسانده است و کمپینی برای قهرمانی اینترمیلان به راه انداخته است که از زمان پیوستن به چلسی در این کشور – و حتی 35 دقیقه از آن دو بازی را برای اینترمیلان از دست داد.

این یکی از جدی‌ترین واقعیت‌ها در زمانی است که تیم جدید او به نیم فصل دوم می‌رود، که بعد از پیروزی در واتفورد در اوایل دسامبر، نشانه‌هایی از حیرت‌انگیز بودن را نشان می‌دهد، از جمله پیروزی در چهار بازی زمانی که آنها به آخرین پنالتی نیاز داشتند. جورجینو در استمفورد بریج پنجمین لیدز را شکست داد.

توماس توخل پس از تساوی 3-3 تیمش در این سری برای زنیت خشمگین به نظر می رسید، تیمی که با 8 امتیاز کمتر از چلسی در رده سوم گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت و چیزی جز غرور و اعتبار رقابت نداشت. با مدعیان قهرمانی در لیگ برتر.

جورجینیو بازیکن پنالتی با شش گل دومین گلزن برتر آنهاست. میسون مانت، هافبک انگلیسی، یک امتیاز بیشتر از نامزد توپ طلا دارد که با هت تریک در پیروزی خانگی 7-0 مقابل سقوط از نوریچ تقویت شد.

قرار بود فصل توهل دقیقاً اینگونه نباشد. حتی برای تیمی که اغلب به تعدادی هافبک هجومی متکی است، آماده شروع در موقعیت‌های پیشرفته و حملات مکرر به محوطه جریمه است، غیبت دو مهاجم سرشناس ارشد چلسی – لوکاکو و تیمو ورنر – در فهرست 2 اکتبر لیگ برتر یک مشکل است. شوک .

لوکاکو با گلزنی در آرسنال در دومین بازی خود و دو بازی بعد در یک دوره هفت گانه پس از دومین بازی فصل، شروعی امیدوارکننده داشت.

زمانی که او در برنتفورد در آخرین بازی چرخه جایگزین شد – بازی ای که در آن، مدافع کناری بن چیلول پیروز شد، که نشان می دهد چگونه چلسی، برای تسکین احتمالی توهل، گل های خود را در اطراف تیم تقسیم کرد – خشکسالی وارد بازی چهارم شد.

از آن زمان، لوکاکو چهار بازی را به دلیل مصدومیت از دست داده است، برای چهار بازی دیگر به نقش حاشیه ای روی نیمکت کاهش یافته است و به زودی از تساوی 1-1 اورتون مقابل کووید محروم شد.

اگر هیچ چیز دیگری نباشد، این باید به لوکاکو فرصتی بدهد که توهل اذعان کرد که در اواسط اکتبر احساس نیاز می کند.

“در حال حاضر، من احساس می کنم که روملو کمی بیش از حد بازی کرده است.” توهل در آن زمان با اشاره به عملکرد لوکاکو برای بلژیک گفت که آنها چند روز قبل نتوانسته بودند فینال لیگ ملت ها را ببرند. “او یک ورزشکار فوق العاده و یک فرد رقابتی است – او می خواهد عمیق کند و چیزهایی را بدست آورد.

می دانم که او چقدر می خواست یک نتیجه خوب در مسابقات قهرمانی اروپا با بلژیک و دوباره در لیگ ملت ها داشته باشد. برای او بازی کردن برای کشورش ارزش زیادی دارد. اگر خوب کار نمی کند، همیشه آن را روی شانه هایش می گذارد، به آن فکر می کند، به آن فکر می کند.

«از نظر روحی کمی احساس خستگی می کنم. برای من، او بیش از حد بازی می کند. آیا قضاوت در مورد اینکه آیا او نیاز به استراحت دارد یا بهتر است او را در زمین نگه داریم دشوار است؟ او می خواست برای چلسی بازی کند، اما ظاهراً فقط به عنوان یک مهاجم اول – و در باشگاهی با ابعاد ما، قول دادن به چنین وضعیت بازیکنی بسیار دشوار است.

این کلمات بازتاب احساساتی بود که ژوزه مورینیو به لوکاکو فرستاد، زمانی که مهاجم جدید چلسی را ترک کرد و به اورتون در سال 2017 رفت. همانطور که ورنر متوجه شد، تیم توخل به احتمال زیاد حول محور یک بازیکن و ارتش کاملاً بر روی سرنیزه‌ها تکیه خواهند کرد.

توخل در همان مخمصه‌ای قرار گرفت که نمی‌دانست باید استقامت کند یا شکستی رحمانی را به ورنر تحمیل کند، وقتی قاتل آلمانی به نظر می‌رسید نتوانست هدف خود را پیدا کند، علی‌رغم میل بی‌پایان فصل گذشته‌اش.

این بار ورنر فصل بهتری دارد و به راحتی بیشترین گل را در 90 دقیقه از هر بازیکن چلسی به ثمر رساند، حتی اگر انتظار داشت بیش از 5 گل و دو پاس گل در 16 بازی داشته باشد.

این فرم نمی‌تواند اضطراب لوکاکو را که بیش از دو برابر مبلغ کل چلسی به ورنر، بازیکنی سه سال کوچکتر از او با نرخ ضربه‌های این فصل که بیش از 20 گل در یک سری پیاپی به ارمغان می‌آورد به ارمغان بیاورد، آرام نمی‌کند. .

فقدان رقم تردیدها را ایجاد می کند: ابرقدرت ها در سراسر اروپا آماده هستند تا بازی طولانی را انجام دهند و منتظر ارلینگ هالند، کابوس غیرقابل کتمان دفاعی و معجزه ای با بند قرارداد 90 میلیون دلاری هستند که انتظار می رود تا پایان سال 2021/22 فعال شود. فصل

آیا چلسی باید منتظر هالند باشد؟ پاسخ به این سوال غیرممکن است، اما برای بحث های مکرر بین طرفداران آماده است. برای هر بخش که لوکاکو در آن مشکل دارد، پاسخ قانع‌کننده‌تر در این ایده است که باشگاه باید قدرت مالی خود را ذخیره می‌کرد و به جای اینکه یکی از فارغ‌التحصیلان خود را در تابستان به ثبت برساند، باید قدرت مالی خود را حفظ می‌کرد و منتظر زمان خود بود.

تاکتیک‌های چلسی و فقدان کات کنجکاو کمکی نکرد. زمانی که ورنر و سایر اعضای خط مقدم به عمق زمین می‌افتند، لوکاکو اغلب در حمله یک چهره منزوی را قطع می‌کرد و منتظر بود تا به سمت توپ‌های نفوذی همه این بازیکنان خلاق بشتابد و اغلب آنها را با کمبود پیدا می‌کرد.

منتقدان استدلال می کنند که قهرمان ایتالیا، که در آن لوکاکو در فصل گذشته درست پشت سر کریستیانو رونالدو غیرقابل توقف، با زدن 24 گل به پایان رسید، کیفیتی به اندازه دره بسیار فراتر از الزامات لیگ برتر است. این بحث دیگری است که ممکن است هرگز حل نشود، غیرممکن بودن بحث نشان می دهد که سری A نمی تواند آنطور که برخی می گویند پایین باشد.

ارزیابی حریف مقابل لوکاکو به سختی چیزها را روشن می کند: آرسنال از شروع ناامیدکننده فصل رنج می برد و ویا در آستانه اخراج سرمربی خود بود که به آنها گل زد. ویلا لوکاکو در دیدارهای دو طرف این براکت موفق به گلزنی مقابل لیورپول، منچسترسیتی، تاتنهام، ساوتهمپتون و برنتفورد نشد.

سپس مقایسه‌های آشکاری با دوران حضور او در منچستریونایتد وجود دارد، تبدیل شدن به چهره‌ای بدنام برای یک دوره طولانی مبارزات دردناک و تنها برتری زودگذر، از جمله از دست دادن تقریباً فوری فرم پس از امضای قرارداد و اشباع بیش از حد بدون گل در مسابقات و رسیدن به نتایج دو رقمی.

واقعیت ناامید کننده برای مهاجمی که با قیمتی به دست آمد که نیاز به موفقیت فوری دارد این است که تا زمانی که او زمان بیشتری در زمین داشته باشد، چلسی هیچ ایده بهتری نخواهد داشت که آیا تصمیم درستی گرفته است یا خیر.

کلمه فلاپ قبلاً توسط غاصبان عنوان و بدبینان منتشر شده است که دوست دارند چنین هزینه های هنگفتی را ببینند که به ناچار به عنوان نمونه دیگری از هزینه های بی پروا در لیگ برتر تعریف می شود.

لوکاکو تمایل به لکه دار شدن دارد. او علیرغم درخشش ویرانگر فصل گذشته در سری های بی حاصل مجزای چهار و پنج بازی انجام داد و در حالی که خارجی های لیل در ماه فوریه در لیگ قهرمانان اروپا ظاهر می شوند، دیدن او در یک سریال داغ شگفت انگیز نخواهد بود. تا کنون عذرخواهی وجود دارد. هیئت مدیره چلسی می تواند مقصر باشد اگر قمار ولخرجی آنها در ماه آینده کارساز نباشد.

نوشته بن میلر[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısıTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmabuy verified stripe accountmarmaris escorthtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetMobil Ödeme bozdurma Mobil Ödeme BozumEvde paketleme viagraredfoxbet