آداب چت کردن در چت روم بزرگ و شلوغ احساس چت

موقعیت های جدید اجتماعی انواع آداب و رسوم و جوامع جدید را با خود به همراه می آورد ، که اغلب مجبور به رد آنها هستیم …

به عنوان مثال ، در دنیای چت روم و حتی ایمیل های ما ، اتاق های گفتگو یا لیستی از دوستان وجود دارد که با آنها تماس می گیریم ، اما اغلب در دنیای اینترنت و روابط مجازی با دوستان ، ما مشکل داریم. ما از پیام یک دوست یا غریبه عصبانی هستیم و حتی بزرگتر از آن ، در دام شکاک ناخواسته ای که غیرقابل پیش بینی است می افتیم. در این زمان باید چه کار کنیم؟ چگونه باید از حریم خصوصی خود و دیگران محافظت کنیم؟ در اینجا برخی از مشکلات و راه حل های معمول وجود دارد.

اول از همه ، به یاد داشته باشید که سایت های دوستی مانند دنیای واقعی هستند که دوستان در آن جمع می شوند. آنها عکس رد و بدل می کنند ، از شوخی های یکدیگر می خندند و … مانند یک مهمانی 24 ساعته ، نامحدود و نامحدود است که از افرادی تشکیل شده است که ممکن است فقط یکبار ملاقات کرده باشید. همسایگان و فرزندان اقوام خود و غیره ، که درباره آنها چیز زیادی نمی دانید. آنها ممکن است از دیروز در دوران کودکی بسیار تغییر کرده باشند. این را در ذهن داشته باشید و بحث را دنبال کنید:

the پیشنهاد را رد کنید

گاهی اوقات کسی پیشنهاد می کند او را در گروه دوستی شما بپذیرد ، و آن شخص ممکن است رئیس بخش یا همکار شما باشد. در این صورت ، این پیشنهاد را به هیچ وجه قبول نکنید ، زیرا در واقع چیزی وجود ندارد که شما را ملزم به پاسخ مثبت به همه درخواست های دوستانه کرده و آنها را در لیست دوستی خود قرار دهید. اگر نمی خواهید با کسی دوست شوید ، دلیل خوبی وجود دارد. روبین آبراهام ، ستون نویس و نویسنده آداب معاشرت جهانی گفت: “کسی که بیش از هزار دوست در لیست دوستان خود دارد ، نیاز به جمع آوری چیزی مانند نشانه لیاقت دارد.”

● احساس بدی دارد

اگر شخصی از خانواده شوهر سابق خود را که قبلاً می شناسید به زندگی جدید خود دعوت کنید ، مشکلی ندارد. اگر درخواست دوست دوست ناخواسته را رد کنید و روی «نادیده گرفتن» کلیک کنید ، فرستنده از طرف شما مطلع نمی شود یا می توانید درخواست او را بپذیرید و ظرف چند روز آنها را از لیست دوستان خود حذف کنید.

. پنهان شدن

دوستان من چیزهای زیادی را که من نمی خواهم با یکدیگر به اشتراک می گذارند. شما واقعاً نیازی به خبرنامه دیگران ندارید ، بنابراین یک دستور مخفی وجود دارد.

● یک پست را حذف کنید

من یک پست نوشتم و اکنون متاسفم. آن را بگیرید ، اما عذرخواهی نکنید ، زیرا تنها کاری که انجام می دهد عذرخواهی است جلب توجه است. مردم احتمالاً آن را نخواهند دید. با این حال ، در حالی که تعداد متوسط دوستان 120 نفر است ، پست یک نفر حذف نمی شود.

پوره

شخصی نظر نامناسبی روی صفحه من ارسال کرده است ، فقط آن را حذف کنید و از بارگیری آن دریغ نکنید.

انتخاب نشانه ها

شخصی عکس من را روی عکس دیگری قرار داده است. می توانید از آن عکس بگیرید و سپس به قسمت تنظیمات شخصی صفحه خود بروید ، در اینجا می توانید افرادی را که می توانند عکس های شما را ببینند انتخاب کنید. همچنین می توانید افراد را در مشاهده صفحه خود محدود کنید تا فقط افراد خاصی که می خواهید صفحه شما را مشاهده کنند.

پسر: سلام ، حوصله ندارم؟

دختر: سلام. لطفا.؟ مشخصات لطفا

پسر: تهران / وحید / 26 و تو؟

دختر: تهران / نازنین / 22

پسر: آخه چه اسم زیباییه! اسم مادربزرگم ناز است.

دختر: مورس!

پسر: بله چی؟ آیا ازدواج کرده اید؟

دختر: نه من مجرد هستم. دقیقاً تحصیلات شما چیست؟

پسر: من فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه MIT آمریکا هستم. تو چطور؟

دختر: من در رشته گرافیک از دانشگاه سوربن فرانسه فارغ التحصیل شدم.

پسر: وای چه عالی! من واقعاً خوشحالم که با شما ملاقات کردم

دختر: مورس من هم همینطور. راستی کجای تهران هستی؟

پسر: من بچه ام. تو چطور؟

دختر: خون ما هم آنجاست. کجای تجریش نشسته ای؟

پسر: خیابان دربند. تو چطور؟

دختر: خیابان دربند؟ خیابان دربند کجاست؟

پسر: خیابان دربند. خیابان я کوچه …… №1.

دختر: نام خانوادگی شما چیست؟

پسرم؟ حسینی! تو چی میگفتی

دختر: چی؟ تو وحید؟ شرم نمی کنی حرف بزنی؟ شما گفتید امروز می خواهید برای پرداخت بدهی های معوقه خانه با همسرتان بروید!

پسر: ای عمه شاهانت؟ چرا از ابتدا این حرف را نزدید؟ صادقانه! دیشب می خواستم امروز با فریده بهت بگم. اوه ، شما می دانید …

دختر: دقیقاً چی؟ حالا شما آدرس خانه من را به شخصی که در چت است ، می دهید؟ می دانم به فریده چه بگویم!

پسر: خاله جان! تو خدا نیستی! به فریده چیزی نگو! اگر او بفهمد ، پوست من را می برد! در عوض من به عمو فریبرز چیزی نمی گویم!

دختر: او و و و خوب! خوب ، من به او چیزی نمی گویم. نام دیگر فریبرزو نیاریا! من واقعاً باید بروم ، دایی فریبرز آمد. خدا حافظ

پسر: خاله ملوک چطور! خدا حافظ……

زنان می توانند با زنان و مردان با مردان صحبت کنند. به شرطی که خلاف شرع نباشد ، مانند گفتگوی ویژه زن و مرد که معمولاً در این گفتگوها انجام می شود ، هنگامی که طرفین تحمل می کنند ، که به نوعی موجب شورش بین آنها می شود و بنابراین لازم است این بار آنها باید مکالمه را پایان دهند و از آن دور بمانند تا به شورشی مبتلا نشوند.

و بیشتر اوقات در این مکالمات ، شر و بلا بر سر طرفین می آید و آنها را به عشق و شیفتگی می اندازد و بعضی از آنها را به گونه ای هیجان زده می کند که او (عشق) از او و شیطان در هر دو طرف بالا می رود. منجر به برشمردن صفات دیگری می شود که منجر به فساد می شود.

از شیخ بن جبرین رحمه الله علیه پرسیدند: راه حل تبادل پیام بین دختران و پسران جوان چیست؟ با توجه به اینکه این رابطه بدون بداخلاقی و عشق است.

او پاسخ داد:

ارسال پیام به زن دیگری با توجه به اینكه این شورش است جایز نیست و گرچه پیام رسان معتقد است كه هیچ شورشی وجود ندارد ، اما شیطان دست از آن برنمی دارد تا زمانی كه مرد را از طریق زن بفرستد و او زن را توسط مرد فریب می دهد و او را وسوسه می کند. و پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) به او دستور داد که از گوش دادن به زبان شخصی خودداری کند و خبر داد که شخصی در حالی که مeverمن است می آید ، اما تا وسوسه نشود صریح صحبت نمی کند. .

و در تبادل پیام بین دختران و پسران جوان ، فتنه بزرگ و خطر بزرگی وجود دارد که باید از آن اجتناب کرد ، حتی اگر سوال کننده بگوید: هیچ عشق و احساسی در این موضوع وجود ندارد. گردآوری شده توسط محمد المسند ، ص 96).

به همین دلیل مناسب است که یک جوان مسلمان صرف نظر از اینکه هدف از این رابطه چیست ، از گفتگو با دختر و پسر خارجی یا غیر مسلمان خودداری کند.

با این حال ، زن مکالمه شخصی با یک مرد نامحرم دارد. برای هیچ هدفی جایز نیست ، زیرا شامل نوعی خلوت است که پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود:

“ما مردی را با مادر نمی گذاریم ، مگر اینكه شیطان سوم است” (روایت امام احمد 26.01.26).

 یعنی هیچ مردی نیست که با یک زن (نامحرم) تنها باشد ، مگر اینکه شیطان در بین آنها شخص سومی باشد (برای وسوسه آنها).

این ارتباط علاوه بر این که موضوع حریم خصوصی است ، منجر به سوusing استفاده شیطان از طرفین و تمایل آنها به یکدیگر می شود. بنابراین بهتر است از این روش خودداری کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید کاری مانند …

“امشب نمی توانم صبر کنم تا شما را ببینم.”

یا

“امروز لباس زیرم را خریدم”

نیازی نیست که هنگام صحبت صریحاً در مورد رابطه جنسی صحبت کنید.

از این ترفند با چیزی مرموز که کنجکاوی او را به روشی دوستانه و دوستانه برمی انگیزد استفاده کنید.

10. به نحوه نوشتن متن هنگام صحبت بسیار توجه کنید

در نوجوانی گپ نزنید – یاد بگیرید و مطمئن شوید پیام های متنی شما به خوبی نوشته شده و کوتاه و شیرین است.

آقایان متن طولانی را دوست ندارند ، مخصوصاً وقتی صحبت از مسئله جدی است.

من مطمئن هستم که برخی از شما حساب های کمیک اینستاگرام را دنبال می کنید … اگر یادداشت یا ویدیویی باعث خنده شما می شود ، از ارسال آنها برای او نترسید! هرگونه فعالیت خودجوش و سرگرم کننده راهی عالی برای برقراری ارتباط از طریق گپ با عزیزتان است.

و هرچه بیشتر به پسری بخندی ، بیشتر او به تو می آید …

9- از رابطه جنسی نترسید (وقتی آمادگی داشتید)

مردان دوست دارند در مورد رابطه جنسی گپ بزنند – به خصوص اگر رابطه جدی شود.

منظور من این نیست که شما باید سلفی های برهنه برای او ارسال کنید … در واقع شما می توانید این مهارت را با ارسال یک پیام کوتاه با مهارت و کلاس انجام دهید.

8- هنگام صحبت از جوک استفاده کنید

همه دوست دارند بخندند و گپ یکی از ساده ترین راه ها برای نشان دادن شوخ طبعی شماست.

حتی اگر ذاتاً خنده دار هم نیستید ، می توانید به او بخندید و یادداشت ها ، عکس ها یا فیلم های خنده دار برای او ارسال کنید.

و حداقل تا جواب ندهد ، چیزی ننویسید. این امر به ویژه در روزهای اولیه دوست یابی بسیار مهم است.

از طریق مکالمات زیاد ، او فکر می کند که می خواهید با او قرار بگذارید … و این یکی از کارهای غیر جالبی است که می توانید در روزهای اول دوست یابی انجام دهید.

در عوض ، نفس عمیق بکشید ، آرام باشید و منتظر بمانید.

بدانید که دلایل زیادی وجود دارد که چرا او بلافاصله واکنش نشان نمی دهد – ممکن است در محل کار ، مدرسه ، دوستان یا خانواده مشغول باشد.

6. به او اجازه دهید از شما باخبر شود

همیشه مکالمه را شروع نکنید ف وقتی فهمیدید او به شما علاقه دارد ، بگذارید ابتدا صحبت را شروع کند.

با این کار عزیز شما احساس می کند که شما را دنبال می کند و همان کار را می کند.

به یاد داشته باشید که مردان عاشق تعقیب همسر محبوب خود هستند! بنابراین اجازه نمی دهد که او چنین احساسی داشته باشد صدمه ای نمی بیند.

فقط مطمئن شوید که دفعه دیگر که شروع به صحبت کرد بازخورد مثبت به او بدهید.

به عنوان مثال ، بگویید:

“ممنون! من امروز خیلی شلوغ بودم و از سلام و احوالپرسی شما بسیار خوشحال شدم.” حالم خوب است ، امشب چه می کنی؟ “

اگر از قانون شماره یک پیروی کنید (یعنی اطمینان حاصل کنید که خارج از رابطه خود زندگی می کنید) ، این معمولاً به طور طبیعی و خود به خودی اتفاق می افتد.

اما آبگرم هیچ آسیبی ندارد

۴- از او سوالات متفکرانه بپرسید

منظورم این است که ممکنه وقتی کسی درباره زندگیتان سوال می ‌پرسد، آن را دوست نداشته باشید؟ در صورتی که این کار نشان می‌دهد که زندگیتان برای او اهمیت دارد، درست است؟

بنابراین شما نیز با پرسیدن سوالات متفکرانه نشان دهید که به او اهمیت می دهید.

بیش تر اوقات به آن چه در ذهنش می گذرد گوش کنید – این ممکن است مرتبط با مدرسه، کار یا حتی سرگرمی باشد که او انجام داده است.

این کار نشان می دهد که شما فقط مراقب او نیستید، بلکه به آن چه که در زندگی اش اهمیت می دهد نیز، توجه دارید.

۵- همیشه خیلی زود و یا خیلی دیر جواب ندهید

مجددا می گویم که منظورم بازی کردن با ذهن فرد مورد علاقه تان نیست. اما دروغ است که بگویم تاثیر ندارد.

اگر فورا به چت او پاسخ دهید، احساس خواهد کرد که بیش از حد در دسترس هستید … اما در همین راستا، اگر تا چند روز پاسخ ندهید، او علاقه خود را از دست خواهد داد.

نکته اصلی این است که گاهی اوقات به موقع پاسخ دهید و بعضی اوقات کمی صبر کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که همیشه نیمه پر لیوان رو ببینید. بنابراین چیزی برای از دست دادن ندارید!

زمانی که فرد مورد علاقه تان ببیند که دائما با او در ارتباط هستید، او هم تمایل بیش تری نشان می دهد.

۳- فقط نگویید سلام، یا چه خبر؟

این یکی از بدترین راه ها برای چت کردن است. راه های زیادی وجود دارد که به کمک آن ها می توانید مردتان را هیجان زده کنید و او را بیش تر به خودتان متمایل کنید.

مطمئنا، همه ما بعضی اوقات احساس تنبلی می کنیم … اما این کار تلاش زیادی نمی خواهد و در عوض موجب می شود تا ده برابر جذاب تر به نظر برسید.

مثلا می توانید بگویید:

“آی خوش تیپ، سخنرانی امروزت چطور پیش رفت؟”

یا

“چطوری، استاد؟” شام امشب ایتالیایی باشه یا چینی؟”

با این تلاش کوچک، چیزی فراتر از جواب او نصیبتان می شود.

این نکته را موقع چت بعدی به خاطر داشته باشید.

بنابراین تمام تلاش خود را بکنید و سعی کنید شاد، مثبت و خوش بین باشید … و همیشه سعی کنید که پیام های متنی شما این احساسات را منعکس کند.

بنابراین با دوستان و خانواده تان وقت بگذرانید و سرگرمی هایی که مختص خودتان است، انجام دهید.

همیشه به درخواست های او جواب مثبت ندهید. برای انجام این کار، گاهی می ‌توانید از چیزهایی مانند،

” من واقعا دوست دارم فردا شب بریم بیرون، منتها قبلا با دوستم قرار گذاشتم. امکانش هست بیرون رفتن را به زمان دیگری موکول کنیم؟”

زمانی که یک مرد ببیند که شما همواره و همه جا حضور دارید، سعی می کند شما را مدام دنبال خود بکشد! ( و احتمالا می خواهد که به او متعهد شوید و یک رابطه واقعی داشته باشید…نگوییدکه هشدار ندادم!).

۲- سعی کنید همیشه مثبت بمانید!

پس از آشنایی با یک مرد، بسیار آسان است که دهان باز کنید و از جنبه های منفی زندگیتان شکایت کنید.

هیچ ایرادی ندارد که با مرد خود در مورد چیزهایی که شما را اذیت می‌کند صحبت کنید، اما این می ‌تواند یک مخرب واقعی برای رابطه شما نیز باشد.

اگر دائما به مرد خود بگویید زندگی چقدر مسخره است، در نهایت او فکر می کند که شما هیچ کنترلی روی زندگیتان ندارید… و حتی بدتر این که ممکن است نسبت به حس شما احساس مسئولیت پیدا کند.

ارسال پیام به پسر یا دختری که دوستش دارید به نظر چندان ساده نیست ( حداقل در مورد ارسال پیامک عاشقانه که این طور است!)

اما پیروی از این ۱۰ قانون که در زیر لیست شده، به شما کمک می‌کند که فرد مورد علاقه خود را درگیر و علاقه ‌مند نگه دارید.

۱- به فرد مورد علاقه خود نشان دهید که به جز او، علایق و احساسات دیگری هم دارید

این یکی از بزرگ ترین قاتلان جذابیت هنگام ارسال پیامک به مردان است…زیرا اگر به مردتان بگویید که فقط او مرکز توجه شما است، جذابیتش برای شما کم می شود.

باید بدانید که مردان به صورت طبیعی بدنبال زنان و بدست آوردن آن ها هستند… بنابراین اگر برای آن ها اشتیاق و تمایل ایجاد نکنید، علاقه و احساس خود را از دست می دهند.

این به معنای تلاش برای متقاعد کردن شما نیست که مرد خود را به بازی بگیرید و یا او را آشفته کنید … نه، برعکس.

آن چه که شما را به انجامش تشویق می کنم این است که در واقع به جز مرد خود، اشتیاق داشته باشید و به زندگی ادامه دهید.

راه های جذب غیر مستقیم پسران در چت یکی از مهمترین نکات در مورد موضوع چگونه با یک پسر چت کنیم که عاشقمان شود این است که باید روش های دلبری از پسران در چت به صورت غیر مستقیم صورت بگیرد. وقتی پسری متوجه شود که شما به او علاقه مند هستید یا با شما وارد رابطه می شود و مشکلی پیش نمی آید یا خود را کنار کشیده و از شما دور می شود. فرض می کنیم که این شخص وقتی از علاقه شما با خبر شد راه دوم را انتخاب می کند، یعنی خود را کنار می کشد و از شما دور می شود. حال برای وابسته کردن مرد به خود، بهتر است به صورت غیر مستقیم با پسر مورد علاقه تان چت کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به این فرد وقتی چت می کنید اشاره کنید رابطه ی شما معمولی است و در حد همکار یا همکلاسی هستید. وقتی که پیشنهاد شما را پذیرفت هیچ وقت نباید دوباره موضوع رابطه ی عاطفی را مطرح کنید. پس برای رسیدن به پاسخ پرسش چگونه برای یک پسر دلبری کنیم، باید در طول این زمان همه ی توجه لازم را (در حد یک ارتباط معمولی) به او بدهید، بدون بروز احساسات خود در کنار او بایستید و هر روز با بهانه های موجه درسی یا کاری سعی کنید با او تماس برقرار کنید. اکنون اگر بخواهید بدانید چگونه مردان را دلتنگ کنیم؟ بایستی توجه کرد که با این کارها بعد از مدتی پسر به توجه شما عادت می کند و دقیقا اینجاست که شما باید کنار کشیده و کمی از او دور شوید (با بهانه های موجه). دقت داشته باشید که پسر یا مرد مورد علاقه شما نباید متوجه شود از قصد اینکار را انجام می دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>